ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

28 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از وبسایت چمدان، میزان ارز مجاز همراه مسافران سفرهای خارجی از سوی رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور اعلام شد. بر اساس اعلام آقای سرهنگ بهرامی بین میزان ارز مجاز تفاوت‌ هایی در سفرهای هوایی، زمینی و دریایی وجود دارد. 

آقای بهرامی در این زمینه در توضیحات بیشتر گفت: 

 میزان ارز مجاز همراه هر مسافر خروجی از طریق مسیرهای هوایی از کشور بدون ارائه اسناد و مجوزهای لازم تا سقف ۵ هزار یورو است و مازاد بر آن نیاز به تکمیل اظهارنامه و طی تشریفات قانونی دارد.

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور با اشاره به افزایش سفرهای خارجی در ایام نوروز افزود: 

میزان ارز مجاز همراه هر مسافر خروجی از کشور از طریق مسیرهای زمینی و دریایی بدون ارایه اسناد و مجوزهای لازم تا سقف ۲ هزار یورو است و مازاد بر آن نیاز به تکمیل اظهارنامه و طی تشریفات قانونی خواهد بود.

ایشان در ادامه به میزان ارز مجازی که مسافران می توانند همراه خود بیاورند اشاره کرد و گفت: 

ورود ارز همراه مسافر به کشور به هر میزان مجاز بوده، اما تکمیل اظهارنامه بانکی در مرز ورودی برای ارز مازاد بر ۱۰هزار یورو ضروری است.

آقای بهرامی در انتهای صحبت های شان در مورد میزان ارز مجاز همراه افراد داخل کشور توضیح دادند: 

 میزان ارز همراه اشخاص و افراد در داخل کشور تا سقف ۱۰هزار یورو بدون اسناد و مدارک مجاز بوده و همراه داشتن اسناد منشا برای ارز مازاد ضروری است.

Photo by : Unknown

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET