karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

28 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از وبسایت چمدان، میزان ارز مجاز همراه مسافران سفرهای خارجی از سوی رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور اعلام شد. بر اساس اعلام آقای سرهنگ بهرامی بین میزان ارز مجاز تفاوت‌ هایی در سفرهای هوایی، زمینی و دریایی وجود دارد. 

آقای بهرامی در این زمینه در توضیحات بیشتر گفت: 

 میزان ارز مجاز همراه هر مسافر خروجی از طریق مسیرهای هوایی از کشور بدون ارائه اسناد و مجوزهای لازم تا سقف ۵ هزار یورو است و مازاد بر آن نیاز به تکمیل اظهارنامه و طی تشریفات قانونی دارد.

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور با اشاره به افزایش سفرهای خارجی در ایام نوروز افزود: 

میزان ارز مجاز همراه هر مسافر خروجی از کشور از طریق مسیرهای زمینی و دریایی بدون ارایه اسناد و مجوزهای لازم تا سقف ۲ هزار یورو است و مازاد بر آن نیاز به تکمیل اظهارنامه و طی تشریفات قانونی خواهد بود.

ایشان در ادامه به میزان ارز مجازی که مسافران می توانند همراه خود بیاورند اشاره کرد و گفت: 

ورود ارز همراه مسافر به کشور به هر میزان مجاز بوده، اما تکمیل اظهارنامه بانکی در مرز ورودی برای ارز مازاد بر ۱۰هزار یورو ضروری است.

آقای بهرامی در انتهای صحبت های شان در مورد میزان ارز مجاز همراه افراد داخل کشور توضیح دادند: 

 میزان ارز همراه اشخاص و افراد در داخل کشور تا سقف ۱۰هزار یورو بدون اسناد و مدارک مجاز بوده و همراه داشتن اسناد منشا برای ارز مازاد ضروری است.

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.