karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

22 اردیبهشت 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

در این جا عکسی هوایی از تجمع جلبک های سیانوباکتری در دریاچه های فینگر (Finger Lakes) نیویورک می بینید. مت چمپلین، خالق این عکس زیبا می گوید: 

ممکن است در نگاه اول این خطوط سفید در میان آبی دریاچه بسیار دلفریب باشند اما باید بدانید که تجمع باکتری ها بر خلاف ظاهر زیبای‌شان می توانند برای آدم ها، ماهی ها و حیوانات کشنده باشند. به طوری که لازم است پیش از استفاده از آب دریاچه جهت نوشیدن، از بین بروند. 

مت در ادامه توضیحاتش می گوید:

گاهی لازم است در عکس های‌مان خطراتی که کره زمین را به سبب اقدامات انسانی، تهدید می کند، به تصویر بکشیم.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.