ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

22 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به گزارش ایسنا، قرار است در آینده ای نزدیک جزیره ای خصوصی فقط برای استفاده زنان از سواحل فنلاند به بهره برداری برسد. 

کریستینا روت مبتکر این طرح در مورد ایده خود گفته است:

ما ضد مرد نیستیم، اما زنان حریم خصوصی خود را می‌خواهند برای همین قرار است به زودی شاهد ایجاد ساحلی اختصاصی به نام SuperShe باشیم.

وی در ادامه صحبت های خود به زمان اجرا و بهره برداری این طرح اشاره کرد: 

ایده ایجاد سواحل و مکانی برای استراحت زنان از مدت‌ها قبل شکل گرفته بود، این واقعیتی است که زنان نمی‌توانند در حضور مردان در سواحل احساس آرامش کنند. قرار است این جزیره اختصاصی خانم‌ها از ابتدای تابستان سال ۲۰۱۸ میلادی فعال شود و ورود مردان به این جزیره نیز ممنوع خواهد شد. در این جزیره تمام امکانات رفاهی برای اقامت گردشگران در نظر گرفته شده است.

طرح ساحل اختصاصی زنان در حالی مورد علاقه کشورهای غربی شده که مدت هاست نمونه مشابه آن در سواحل کشورهای اسلامی به اجرا در آمده است. 

جمهوری فنلاند کشوری است در شمال اروپا و پایتخت آن هلسینکی نام دارد. کشوری که به دلیل وجود دریاچه های بسیار به عنوان کشور هزار دریاچه هم شناخته می شود. از جمله جاذبه های معروف این کشور می توان به پدیده شفق های قطبی، کلیساهای معروف هلسینکی، تفریحات زمستانی در پیست های مختلف اسکی، دریاچه سایما -بزرگترین دریاچه اروپا- و ... اشاره کرد. 

ورود به صفحه عکس و فیلم فنلاند

Photo by : Unknown

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET