karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

22 خرداد 1403

به روز رسانی

22 خرداد 1403

عوارض خروج از کشور سال ۱۴۰۳ در سفر عادی اول ۵۲۰ هزار تومان، سفر عادی دوم ۷۸۰ هزار تومان و سفرهای عادی سوم به بعد ۱ میلیون و ۴۰ هزار تومان تعیین شد. این عدد نسبت به سال ۱۴۰۲ به ترتیب با افزایش ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ درصدی همراه بود.

برای سفرهای زیارتی، عوارض خروج زائرین حج تمتع و عمره برای سال ۱۴۰۳ مبلغ ۱۷۲ هزار تومان تعیین شد. همچنین عوارض خروج زیارتی به صورت هوایی به عراق مبلغ ۴۵ هزار تومان و سفر دریایی یا زمینی به این کشور ۱۵ هزارتومان تعیین شد که نسبت به سال قبل تغییری نکرده است.

در جدول زیر به تفکیک عوارض خروج از کشور سال ۱۴۰۳ آورده شده است:

عوارض خروج از کشور در مرتبه اول

۵۲۰ هزار تومان

عوارض خروج از کشور در مرتبه دوم

۷۸۰ هزار تومان

عوارض خروج از کشور در مرتبه سوم

۱ میلیون و ۴۰ هزار تومان

عوارض خروج برای زائرین حج تمتع و عمره

۱۷۲ هزار تومان

عوارض خروج برای زائرین عراق به صورت هوایی

۴۵ هزار تومان

عوارض خروج برای زائرین عراق به صورت زمینی و دریایی

۱۵ هزار تومان

عوارض خروج از کشور سال ۱۴۰۳

جدیدترین خبرهای گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.