ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

16 دی 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

برای نخستین بار همایش جایزه ملی تعالی در صنعت گردشگری کشور به همت پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم دانشگاه علم و فرهنگ و با همکاری نهادهای مرتبط و استادان و بزرگان این صنعت اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد. هدف از این جایزه گسترش فرهنگ تعالی در شیوه‌های مدیریت، مشتری‌مداری، توسعه سرمایه انسانی و دستاوردهای اقتصادی کسب و کارهای فعال در حوزه گردشگری است. کارناوال حمایت رسانه ای خود را از این رویداد ارزشمند کشوری اعلام می‌کند و در ماه‌های آینده پوشش‌دهنده اخبار رویداد خواهد بود.

در راستای آمادگی شرکت‌کنندگان در این جایزه ملی، روز شنبه 15 دی ماه 1397 اولین دوره پرورش متخصصان تعالی با حضور بیش از 30 نفر از مدیران و کارشناسان سازمان‌های فعال در صنعت گردشگری برگزار شد. این دوره به پرورش متخصصان و نمایندگان تعالی درون سازمانی اختصاص داشت که از ساعت 08:30 تا 17:00 در محل سالن کنفرانس مرکزی پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی برگزار شد. در گام بعد و پس از آشنایی نمایندگان سازمان‌ها با مدل جهانی تعالی که برای صنعت گردشگری ایران بومی‌سازی شده است، کارشناسان این همایش ضمن حضور در محل کسب و کارها به ارزیابی سازمان ها و شرکت ها در بهمن ماه سال جاری می‌پردازند. نتیجه ارزیابی ها در جشنواره تعالی صنعت گردشگری که در اسفند ماه برگزار می شود اعلام و برترین سازمان های صنعت گردشگری در زمینه تعالی سازمانی معرفی خواهند شد.

راهنمای جامع سفر و گردشگری کارناوال نیز افتخار دارد ضمن حضور در فرایند ارزیابی، به عنوان یک سازمان با هدف تعالی در فرایند جایزه ملی نیز شرکت داشته باشد.

اخبار رویداد جایزه ملی تعالی در صنعت گردشگری را از کارناوال دنبال کنید.

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.