ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

09 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به گزارش تین نیوز، به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، حسین اسفندیاری، قائم‌ مقام مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در امور فرودگاه‌ها، از عادی شدن شرایط پروازها با توجه به پایداری شرایط جوی سخن گفت و ادامه داد:

طبق برنامه ریزی انجام شده در ستاد ویژه عملیات زمستانی، مقرر شده بود که پروازها از ساعت 10 صبح امروز، نهم بهمن در فرودگاه مهرآباد و از ساعت 11 در فرودگاه امام خمینی (ره) انجام شود که خوشبختانه فرودگاه مهرآباد کاملا عملیاتی بود.

وی به از سرگیری پروازها در مهرآباد اشاره کرد و گفت:

بر این اساس پروازهای ورودی به فرودگاه مهرآباد با اولین پرواز از اصفهان در حال انجام است و پس‌ از آن پروازها از فرودگاه های مشهد و تبریز و به‌ تدریج از دیگر فرودگاه ها انجام خواهد شد. همچنین پروازهای خروجی از مهرآباد نیز در حال برنامه ریزی و انجام هستند.

اسفندیاری وضعیت فرودگاه‎هایی که با توجه به شرایط پیش آمده در کشور با شرایط جوی نامساعد روبرو بودند، را مطلوب اعلام کرد و افزود:

به تدریج پروازها به حالت عادی بر خواهند گشت.

Photo by : Unknown

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET