ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

21 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایسنا، چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) و اجلاس جهانی گردشگری با حضور دبیرکل این سازمان در همدان برگزار شد. در این مراسم علاوه بر اجرای برنامه های فرهنگی، تعدادی از مسئولان از جمله رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و دبیرکل سازمان جهانی گردشگری و استاندار همدان سخنرانی کردند. 

در این اجلاس محمدناصر نیک بخت ظهر استاندار همدان در خبری اعلام کرد: 

دفتر نمایندگی سازمان جهانی گردشگری به ایران داده شده که مقرر شد یک مدت در تهران پردازش و سپس به همدان واگذار شود.

در همین راستا زوراب پولو لیکاشویلی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در آیین افتتاح چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته به سازمان جهانی گردشگری در همدان گفت: 

بسیاری از توریست‌ های امروزی با هدف گردشگری مسافرت می‌ کنند و باید سعی کنیم از فناوری‌ های جدید برای ارتقای صنعت گردشگری به نحو مطلوب استفاده کنیم و به ارتقا فرهنگ و میراث‌ های فرهنگی کشورهای مقصد بپردازیم.

وی در ادامه توضیح داد: 

باید سعی کنیم از فناوری‌ های مدرن و جدید بهره‌ مند شویم چرا که در عرصه گردشگری یک رقابت جدی وجود دارد و نباید در این رقابت عقب بمانیم.

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در ادامه در مورد همدان گفت:

همدان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در ایران است و می‌ تواند یکی از مقاصد مطرح در صنعت گردشگری باشد.

ایشان به حفاظت از غار علیصدر به عنوان یکی از جاذبه های منحصر به فرد ایران اشاره کرد و توضیح داد: 

غار علیصدر می‌ تواند یکی از فاکتورهای مهم برای ارتقا گردشگری این منطقه باشد. 

این اجلاس قرار است تا دو روز دیگر ادامه داشته باشد و بحث های علمی و نشست های مختلفی در مورد موضوعات روز گردشگری در آن برگزار شود. 

Photo by : Unknown

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سپهر از لرستان سرزمین تاریخ و طبیعت

به عنوان یک ایرانی از انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا خوشحالم اما خودتون قضاوت کنید آیا ظرفیت های توریستی لرستان بیشترن یا همدان؟!چرا طرح انتخاب خرم آباد به عنوان اولین شهر نمونه گردشگری ایران از جانب سازمان ملل متحد در سال2010 میلادی هیچ وقت اجرا نشد؟؟؟

22 آبان 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.