ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

20 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری تسنیم، مجله فرانسوی تراول از امامزاده ای در شهرستان آران و بیدگل،به عنوان چهل و هشتمین نقطه با ارزش و دیدنی دنیا نام برده است.

حجت‌الاسلام ولی‌الله روان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل با اعلام این خبر اظهار داشت:

در 6 ماه نخست امسال به طور متوسط روزانه 60 گردشگر خارجی مسلمان و غیر مسلمان از حرم مطهر حضرت محمد هلال بن علی (ع) بازدید کردند.

وی حضور راهنمایان گردشگری 39 کشور جهان در قالب کنوانسیون 2017 طی بهمن سال گذشته در این آستان مقدس را باعث رشد فزاینده ورود گردشگران خارجی به آن دانست و افزود:

به تصویر کشیدن این امامزاده در رسانه‌ها و پایگاه‌های اینترنتی خارجی نقش زیادی در معرفی آستان داشت به‌طوریکه مجله فرانسوی تراول، امامزاده را به عنوان چهل و هشتمین نقطه با ارزش و دیدنی دنیا معرفی کرده بود.

حجت‌الاسلام روان تاکید نمود:

بازدید گردشگران خارجی از این امامزاده در دهه نخست محرم امسال نیز 100 درصد افزایش داشت که نتیجه تبلیغات و برنامه‌ریزی های گسترده برای رونق گردشگری مذهبی است.

وی در ادامه گفت:

برنامه‌هایی برای تبدیل این آستان مقدس به قطب گردشگری مذهبی کشور در حال تدوین است که در آینده‌ای نزدیک نیز اجرایی می‌شود.

Photo by : Unknown

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
آرمان

اصن نمیدونستم همچینجایی وجود داره!

30 مهر 1396

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.