کارناوالِ جدیدی در راه است
خبرم کن arrow_back

سرمایه‌گذاری ۱۰۰۰ میلیارد تومانی در گردشگری تهران

به نقل از خبرگزاری ایسنا، علیرضا جعفری، معاون برنامه‌ریزی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان تهران از سرمایه گذاری حدود 1000 میلیارد تومانی در گردشگری استان تهران خبر دارد. این میزان سرمایه در قالب 62 پروژه از ابتدای سال 97 تا امروز در سطح استان خرج شده است. 

آقای جعفری در جلسه بررسی پروژه های افتتاح و کلنگ زنی شهرستان تهران در مورد پروژه های سازمان میراث فرهنگی در سطح استان تهران از ابتدای سال 97 تا ایام دهه فجر گفت: 

از ابتدای سال ۹۷ تا کنون ۶۲ پروژه با سرمایه گذاری بالغ بر ۹۹۸.۵ میلیارد تومان در سطح استان تهران افتتاح شده که در راستای این سرمایه‌گذاری‌ها ظرفیت صندلی‌های پذیرایی مسافر در استان تهران به ۳۱۸۲ صندلی افزوده شده، در همین راستا ۱۵۱۳ اشتغال مستقیم ایجاد شده، ۸۱۶ تخت هتلی به مجموع ۳۲ هزار و ۷۶۰ تخت موجود در استان تهران افزوده شده است. همچنین ۳۵۴ اتاق هتلی نیز در راستای اجرای این پروژه‌ها در استان تهران افزوده شده است.

ایشان در ادامه از افتتاح دیگر پروژه‌ها تا انتهای سال خبر داد و افزود: 

از رقم ۹۹۸.۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری که در قالب ۶۲ پروژه از ابتدای امسال انجام شده ۲۱ پروژه در هفته دولت به بهره برداری رسیده و ۴۱ پروژه از هفته دولت تا به امروز افتتاح خواهد شد که ۴۱ پروژه‌ای که از هفته دولت تا به امروز افتتاح خواهد شد رقمی معادل ۷۳۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان را در بر می‌گیرد.

برج آزادی | Photo by : lynn chen
Photo by : lynn chen

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه ها : 0
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....

X