karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

16 فروردین 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

دسامبر سال 2010 میلادی بود که کولاک برفی و سختی در نیویورک در گرفت و شهر زیر لایه ای نیم متری از برف مدفون شد. البته بادهای شدید نیز به جمع و مرتفع شدن توده های برف کمک می کرد. در همین گیر و دار دوربینم را برداشتم و راهی خیابان ها شدم. وسط یکی از خیابان های بروکلین، مردی را دیدم که به سختی حرکت می کرد و ناگهان وسط خیابان ایستاد. شاید برای مسیر بعدی اش تصمیم می گرفت و شاید هم به مردی دیوانه و دوربین به دست خیره شده بود. 

جالب است بدانید عکس پیش رو را نوید براتی، عکاس حرفه ای و ایرانیِ مقیم آمریکا گرفته است.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.