کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

خواندنی‌ها و دانستنی‌های لتونی

سفر به شهر ریگا

شهرهای بسیاری در سراسر کره زمین وجود دارند که شاید نام برخی از آنها برای تان آن قدرها هم آشنا نباشد. شهر ریگا یکی از آنهاست که امروز می خواهیم به آن سر بزنیم و ببینیم در گوشه گوشه اش چه می گذرد. این شهر پایتخت و بزرگترین شهر جمهوری لتونی است و یکی از مراکز مهم صنعتی، تجاری، فرهنگی و مالی منطقه بالتیک نیز ...

سفری تصویری به ناشناخته های لتونی

لتونی ، مکانی که آن چنان که باید به دنیا شناخته نشده است . همین موضوع سبب شد تا ما به عنوان جوانان اهل لتونی ، تصمیم بگیریم که لتونی را کامل بگردیم و از اماکن کمتر شناخته شده ی آن دیدن کنیم . هدفمان این بود که به دنیا و بالاخص جوانان لتونی نشان دهیم که اینجا آن قدر زیبا و مهیج هست که لازم نباشد برای داشتن یک تعطیلات عالی به جای دیگری سفر کنند ...

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست