karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

14 فروردین 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

مدال افتخار

آنتونیو آندریونا دراچ (Antonina Andreevna Drach) برای ثبت پرتره ای از خود، در خانه اش در شهر ماگادان (Magadan) روسیه ژست گرفته است. در جنگ جهانی دوم، زمانی که او کودک بود، به عنوان زندانی در اردوگاه تمرین فاشیستی نگهداری می شد. عکاس داریا رایان (Darya Ryan) در مورد او این گونه توضیح می دهد:

«به عنوان یک زندانی سابق، از او به عنوان یک سرباز جنگ جهانی دوم و یکی از اعضای انجمن جانبازان نیز یاد می شود.»

بد نیست بدانید یکی از مدال هایی که او بر سینه دارد از طراف شهرداری شهر ماگادان در هفتادمین سالگرد برگزاری جنگ جهانی دوم به وی اهدا شده است. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.