karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

27 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

 به نقل از عصر ایران، علی عابدزاده، رییس سازمان هواپیمایی کشوری از احتمال حذف پروازهای چارتری خبر داد و گفت:

شرکت های هواپیمایی، لازم است نسبت به مدیریت فروش خود با هدف حذف تدریجی پروازهای چارتری اقدامات لازم را انجام دهند.

وی به افزایش ۹ درصدی میزان جابه جایی ها در ۱۰ ماه اخیر نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد و افزود:

با مسوولیت پذیریِ بیشتر تمامی بخش های دخیل در سرویس دهی به مردم در حوزه حمل و نقل هوایی است که امکان پیشرفت سریع تر و تضمین حرکت به سمت توسعه و تعالی در جهت برآوردن انتظارات مردم وجود دارد.

او اظهار کرد:

با نگاه جامع به فعالیت های انجام شده و اینکه یکی از اولویت های مهم سازمان، دور کردن پروازها از مخاطرات و تضمین بی خطری در وضعیت بد جوی بوده و با جدیت هم دنبال شده است، نوع نگاه و قضاوت‌ها نسبت به تلاش بخش هوایی منصفانه تر خواهد شد.

مرتضی دهقان، معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری، نیز در پاسخ به بعضی از پرسش های مطرح در خصوص منابع فرودگاهی و حقوق مسافران گفت:

عدم تناسب زیرساخت های برخی فرودگاه ها و ترافیک تقاضای پروازی و الزام به استفاده از ظرفیت موجود می تواند باعث بروز نارسایی ها شود و تلاش ما در سازمان هواپیمایی کشوری پاسخ به مطالبات با همین ظرفیت هاست.

وی در خصوص ضرورت پاسخگویی شفاف به مسافران و انتظارات شرکت های هواپیمایی توضیح داد:

در این خصوص، دستورالعمل حقوق مسافر نیز تکلیف شرکت های هواپیمایی را مشخص کرده است و به طور یقین با پایبندی به شرایط مندرج در دستورالعمل، بسیاری از شکایات کاهش خواهد یافت.

شایان ذکر است که طی جلسه ای، راهکارهای تسهیل در چگونگی خدمات رسانی به مسافران به خصوص در ایام نوروز و چگونگی برخورد با متخلفان احتمالی در این روزها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پرواز

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.