karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

22 دی 1400

به روز رسانی

22 دی 1400

 به نقل از خبرگزاری ایرنا

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران، مهدی ایزدی با اشاره به در پیش بودن پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران اظهار کرد: نگاه ما به این نمایشگاه علاوه بر همه کارکردهای نمایشگاهی‌ و ایجاد روابط بین فعالان حوزه‌های گردشگری، با توجه به انتخاب ساری و مازندران به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو در سال ۲۰۲۲ متفاوت از سال‌های گذشته است.

وی با بیان این که نمایشگاه گردشگری تهران فرصت جریان‌سازی و آغازی برای رویداد ساری ۲۰۲۲ است، افزود: مازندران با تمام توان خود و ترکیبی کاملا متفاوت در ساختار و محتوا در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. رویکرد و محور اصلی ما نیز در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران رویداد بین‌المللی ساری ۲۰۲۲ است و برگزاری هر برنامه از سوی مازندران در این نمایشگاه مرتبط با جریان‌سازی این رویداد خواهد بود.

این مسئول با اشاره به اهمیت رویداد بین‌المللی ساری ۲۰۲۲ پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو برای استان خاطرنشان کرد: معرفی شهرها و روستاهای ثبت ملی صنایع‌دستی، معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری و همچنین معرفی میراث‌معنوی و آیین‌های مازندران بخشی از غرفه متفاوت مازندران در نمایشگاه تهران است.

ایزدی گفت: با توجه به توان بالای هنرمندان موسیقی و همچنین اهمیت معرفی ساز دوتار مازندرانی که در کنار دیگر سازهای دوتار ایران در فهرست میراث‌جهانی به ثبت رسیده است، چهار گروه حرفه‌ای موسیقی مازندرانی بر اساس برنامه از پیش تعیین شده به اجرای نغمات و منظومه‌های مازندرانی خواهند پرداخت.

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران اظهار کرد: نمایش آثار شاخص و دارای مهر اصالت هنرمندان صنایع‌دستی استان در غرفه مازندران نیز از دیگر برنامه‌های مد نظر برای غرفه مازندران است. اما در کنار این بخش‌های روتین که در دوره‌های گذشته نیز مورد توجه قرار داشت، امسال تالار گفتمان رویداد ساری ۲۰۲۲ و بخش معرفی موزه‌های استان و حضور مجازی آن‌ها نیز در غرفه مازندران برپا می‌شود.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته از ۹ تا ۱۲ بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که غرفه مازندران در سالن ۳۸B میزبان برپا خواهد شد.

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.