ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

05 فروردین 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایسنا، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از هموطنان خواست به دلیل وضعیت جوی، امروز و فردا (5 و 6 فرودین 98) سفر نکنند. 

سرهنگ نادر رحمانی به نامناسب بودن زمان سفر در این دو روز (دوشنبه و سه شنبه 5 و 6 فرودین) اشاره کرد و در ادامه توضیح داد: 

با توجه به لغزندگی معابر و آبگرفتگی و احتمال وقوع سیل به افرادی که قصد سفر دارند توصیه می شود که امروز و فردا سفر نکنند.

آقای رحمانی با اشاره به اینکه هم اکنون 25 استان ایران درگیر برف و باران هستند، افزود: 

در اغلب محورها بارش باران گزارش شده است به گونه‌ای که در محورهای اراک - فرمهین، اراک - توره، اراک - بروجرد، اراک - ازنا در استان مرکزی، محور ارومیه - سلماس گردنه قوشچی در استان آذربایجان غربی، برخی محورهای اردبیل، گردنه اسد آباد در استان همدان و ارتفاعات محورهای هراز و کرج - چالوس بارش برف گزارش شده است. 

ایشان از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، البرز، اصفهان، ایلام، لرستان، مرکزی، زنجان، قزوین، قم، مازندران، کردستان، گیلان، اردبیل، کرمانشاه‌، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، برخی محورهای استان فارس و سمنان به عنوان استان هایی که بارش باران در آنها گزارش شده است، گفت: 

 تردد در محور اردبیل به سلماس تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان از احتمال ریزش کوه در برخی جاده های کشور خبر داد و افزود:

احتمال ریزش کوه در محورهای جاده چالوس، فیروزکوه و برخی محورهای استان چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد و به همین دلیل از رانندگان درخواست می شود حین سفر دقت لازم را داشته باشند.

در همین زمینه، سرهنگ سیاوش محبی رییس پلیس راه شرق تهران از بسته شدن محور هراز به دلیل وجود خطر ریزش سنگ خبر داد. آقای محبی در گفت و گویی با خبرنگار ایسنا گفت: 

محور هراز به علت نداشتن ایمنی کافی و احتمال ریزش سنگ بسته شد. این محور تا اطلاع ثانوی بسته خواهد بود و نمی توان زمانی برای باز کردن آن اعلام کرد.

Photo by : Unknown

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.