karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

10 آبان 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی و معاون ریاست جمهوری در بازدیدی که از جشنواره "دریا در مسیر پیشرفت" داشت، نظر جالبی در مورد گردشگری دریایی در ایران بیان نمود و چشم انداز روشنی را برای این نوع پرطرفدار گردشگری در کشورمان ترسیم کرد. "دریا در مسیر پیشرفت" نام جشنواره ای است که سومین دوره آن از تاریخ 9 تا 11 آبان به مدت سه روز در محل باغ موزه ی دفاع مقدس برگزار می شود. هدف از برگزاری این مراسم شناسایی و تربیت نیروهای خلاق عنوان شده است.

علی اصغر مونسان با بیان اینکه گردشگری دریایی از مهم ترین و پردرآمدترین انواع گردشگری است، اظهار داشت: 

با وجود اینکه در دنیا از ظرفیت دریا برای توسعه ی گردشگری استفاده شده اما در ایران تاکنون این ظرفیت به خوبی مورد بهره برداری قرار نگرفته است.

 او در ادامه در مورد برنامه و راهکاری که سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در زمینه ی گسترش گردشگری دریایی دارد، توضیحاتی داده و اضافه نمود: 

برنامه هایی را برای توسعه گردشگری دریایی داریم که یکی از آن ها برگزاری تورهای گردشگری مشترک با برخی از کشورها با استفاده از کشتی های کروز است. 

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مورد نبود تجهیزات و زیرساخت های مناسب گردشگری دریایی در ایران و راه حل سازمان در این زمینه، اظهار داشت: 

این کشتی های کروز را در قالب یک کار مشترک از ترکیه می آوریم و با استفاده از شناورهایی در مقیاس بزرگ در توسعه گردشگری از آن ها استفاده می کنیم. 

کشتی کروز

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.