karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

28 خرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

ایان نیلسون، عکاس حرفه ای نشنال جئوگرافیک در حال غواصی آزاد در آب های اقیانوس آرام بود که به یک مارماهی برخورد. ایان باقی ماجرا را این گونه تعریف می کند: 

  • از سر کنجکاوی به دنبال ماهی شنا کردم و مسیر او را در پیش گرفتم تا این که مارماهی به درون گودالی تاریک خزید و با شدت به چیزی حمله می کرد. جوهری تیره از گودال بیرون زد و در آب پخش شد. لحظاتی بعد هشت پایی به سرعت از گودال بیرون آمد و به سرعت از آن جا دور شد. وقتی به مقابل لنز من رسید، لحظه ای مکث کرد و سپس رفت. درست موقع مکث هشت پا بود که فرصت آن را پیدا کردم تا از این موجود ترسیده عکاسی کنم.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.