کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از آتشفشان هالئاکالا در هاوایی | سفر به خانه خورشید

سفری شگفت انگیز پیش رو داریم و می خواهیم شما را با خود به گوشه ای از طبیعت آمریکا ببریم. قرار است با تماشای ویدیویی از آتشفشان هالئاکالا در هاوایی حیرت زده شوید و زیبایی های این جاذبه طبیعی را لمس کنید. این کلیپ از کوه آتشفشانی جلوه ای دیگر از طبیعت را نشان تان می دهد و چشم اندازهای خیره کننده ای را پیش روی تان می گذارد. خودتان را برای سفری کوتاه آماده کنید و با کارناوال به قلب طبیعت بزنید.

هالئاکالا (Haleakalā) یا آتشفشان مائوئی خاوری (East Maui Volcano) آتشفشانی بزرگ است که ۷۵ درصد از مساحت جزیره مائوئی در هاوایی آمریکا را به تسخیر خود در آورده است. این آتشفشان از نوع آتشفشان سپری (Shield volcano) به شمار می رود. این نوع آتشفشان از روی هم قرار گرفتن روانه های متوالی آتشفشان درست می شود و ساختمان مدور کم ارتفاعی شبیه سپر دارد که قطر آن به ده ها کیلومتر نیز می‌رسد. بد نیست بدانید بلندترین قله در هالئاکالا 3055 متر ارتفاع دارد.

در این ویدیو حرکت ابرها را بر فراز کوه ها می بینید و غرق در تماشای رقص زیبای شان می شوید. ابرها همچون امواج دریا در حرکتند و نمایشی خارق العاده به راه انداخته اند. زمان تماشای طلوع خورشید می رسد؛ گوشه دنجی را برای خودمان انتخاب می کنیم و به انتظار می نشینیم. می توانید شاهد این لحظه شگفت انگیز و رویایی باشید و بالا آمدن خورشید در آسمان را ببینید. حالا وقت آن است که اشاره ای به معنای نام این کوه های آتشفشانی داشته باشیم؛ هالئاکالا به معنای خانه خورشید است و ویدیوی امروز به خوبی دلیل این نامگذاری را توضیح می دهد.

برای دقایقی با کارناوال همراه شوید و دست در دست ما بگذارید. طبیعت منتظرتان است تا با زیبایی هایش جادوی تان کند. این فرصت را از دست ندهید و به تماشای این ویدیو مشغول شوید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.