ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

25 مرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

 به نقل از ایسنا، وزارت امور خارجه آمریکا پس از طرح ادعاهایی علیه کشورمان، بار دیگر به شهروندان آمریکایی درباره سفر به ایران هشدار داد. این وزارتخانه با انتشار اطلاعیه‌ای در وب سایت رسمی خود خطراتی را برای سفر آمریکایی ها به ایران، از جمله بازداشت و حبس به ویژه برای شهروندان دو تابعیتی مطرح نمود.

وزارت امور خارجه آمریکا در این اطلاعیه با طرح این ادعا که به ویژه شهروندان دو تابعیتی در ایران با خطر بازداشت و حبس ناعادلانه روبه رو هستند، آورده است:

وزارت امور خارجه ایران در ژوئن 2017 اعلام کرد که به اقدام آمریکا برای ممانعت از ورود اتباع ایرانی به خاک آمریکا پاسخ خواهد داد. طبق دستور مهاجرتی رئیس‌جمهور آمریکا، اتباع شش کشور از جمله ایران نمی توانند ویزای آمریکا دریافت کنند مگر در صورت یک استثنا یا ابطال ممنوعیت ورود آن ها. وزارت امور خارجه کشورمان گزارشاتی مبنی بر عدم صدور ویزا برای شهروندان آمریکایی از سوی ایران دریافت کرده است.

وزارت امور خارجه آمریکا از شهروندان خود می خواهد که با توجه به نبود روابط دیپلماتیک و کنسولی میان تهران و واشنگتن تمام جوانب سفر به ایران را بسنجند؛ چراکه در صورت بروز هرگونه مشکلی آمریکا قادر نیست، حمایت لازم را از شهروندان خود داشته باشد.

شایان ذکر است که آمریکا هرساله هشدار خود درباره سفر به ایران را تمدید می‌کند و آخرین هشدار نیز مربوط به 22 اوت 2016 بوده است.

Photo by : Unknown

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

دروغ نیست که تماما حقیقته

26 مرداد 1396

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET