کارناوال - راهنمای سفر

خیابان علوی کاشان

استان اصفهان، کاشان، خیابان فاضل نراقی، خیابان علوی

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با خیابان علوی کاشان

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

خیابان علوی کاشان در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

شهر کاشان جاذبه‌های تاریخی بسیاری را در خود جای داده است و برای دیدن بسیاری از این جاذبه‌ها، کافی‌ست خودتان را به خیابان علوی برسانید. تعداد زیادی از بناهای تاریخی و مجموعه‌های اقامتی در خیابان خیابان علوی قرار دارند و به همین خاطر، با رفتن به این خیابان می‌توان به تعداد زیادی از جاذبه‌های مهم کاشان به راحتی دسترسی پیدا کرد. از جاذبه‌های تاریخی مهم این خیابان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خانه عباسیان 

خانه طباطبایی‌ها

خانه بروجردی‌ها

حمام سلطان امیراحمد 

همچنین، قلعه جلالی و حصار سلجوقی، خانه تاریخی تاج، خانه تاریخی حسینی و بنی کاظمی و آستان سلطان میر احمد ابن موسی در فاصله کمی از این خیابان قرار گرفته‌اند و بخشی از محور گردشگری خیابان علوی به حساب می‌آیند. 

از دیگر جذابیت‌های این خیابان باید به اقامتگاه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های سنتی اشاره کرد. همچنین در این خیابان مغازه‌های بسیاری را خواهید دید که سوغات و صنایع دستی کاشان را به شما می‌فروشند. در کل، رفتن به این خیابان می تواند یک روز کامل شما را پُر کند؛  اول از همه تاریخ‌گردی کنید، سوغات و صنایع دستی بخرید و در آخر در یکی از کافه‌ها و رستوران‌ها، خود را به یک غذای خوشمزه مهمان کنید.

انتشار

15 بهمن 1398

به روز رسانی

09 تیر 1399

نقد و بررسی کاربران

خیابان علوی کاشان را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست