کارناوال - راهنمای سفر

جاده چابهار بریس

استان سیستان و بلوچستان، جاده ساحلی چابهار-بریس

مدت پیشنهادی بازدید

1 ساعت و نیم تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 24 ساعته

ورودی

رایگان

آشنایی با جاده چابهار بریس

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

جاده چابهار بریس در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

اگر مسافر جنوب باشید و بخواهید از چابهار به سمت روستای بریس بروید، از جاده ای زیبا گذر خواهید کرد که با نام جاده ساحلی چابهار-بریس شناخته می شود؛ مسیری که در کنار دریای عمان امتداد می یابد، از روستای بریس عبور می کند و در نهایت به خلیج گواتر می رسد. رانندگی در این جاده بدون شک تجربه ای متفاوت و به یاماندنی برای تان رقم خواهد زد؛ چرا که جاده چابهار - بریس از میان جاذبه های طبیعی متعددی نظیر سواحل صخره ای، موج فشان ها، تالاب لیپار، کوه های مریخی چابهار، درختان انجیر معابد، فرش خزه و ... می گذرد، همچنین سواحل تماشاییِ روستاهای رمین و ... هم در امتداد این جاده قرار دارند.

اگر مقصد شما بریس است، می تواند در این روستا، گشت و گذاری داشته باشید، سوغات و صنایع دستی بخرید و یا سری به یکی از معروف ترین اسکله های جنوب ایران یعنی  اسکله دیدنی بریس، بزنید و چشم انداز تماشایی از دریای عمان و کوه های مریخی داشته باشید. البته این ها تمام دیدنی های این جاده نیست، برای کشف بیشتر زیبایی های این مسیر می توانید راه تان را تا خلیج گواتر ادامه دهید؛ جایی که می توانید مرز ایران و پاکستان را از نزدیک ببینید.

نکته

این موضوع را در نظر داشته باشید که کیفیت آسفالت این مسیر خیلی قابل قبول نیست و از امکانات روشنایی خوبی نیز برخوردار نیست. پس سفر خود را طوری برنامه ریزی کنید که تا قبل از تاریکی شب به مقصد موردنظرتان برسید.

انتشار

10 مهر 1398

به روز رسانی

21 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

نتیجه نقد و بررسی کاربران

سطح امنیت?
حال و هوای خوش?
زیبایی چشم انداز?

ثبت دیدگاه و امتیاز

آیا بازدید از جاده چابهار بریس را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
برای آپلود تصویر به اینجا بکشید و رها کنید
جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

جدید ترین پرسش
پرسش و پاسخی موجود نیست

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.