کارناوال - راهنمای سفر

مجتمع تفریحی سورتمه تهران

تهران، خیابان دربند، خیابان گلابدره، خیابان الفت، خیابان پندار، خیابان شکیبایی

3.5

از 5 امتیاز

میانگین نظرات 30 کاربر

گالری تصاویر

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 21:00

شماره تماس

هزینه سورتمه

30000 تومان

هزینه سافاری پارک وحشت

18000 تومان

هزینه سینما پرواز

20000 تومان

همه چیز درباره مجتمع تفریحی سورتمه تهران

چرا بازدید کنیم؟

نقد و بررسی کارناوال

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

نقد و بررسی کارناوال

فهیمه دزفولی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

08 خرداد 1397

به روز رسانی

18 خرداد 1399

معرفی /

مجتمع تفریحی سورتمه تهران | هیجان بر فراز پایتخت

سورتمه تهران  یکی از هیجان‌انگیز ترین دیدنی های پایتخت است که می‌تواند در یک روز تعطیل شما راحسابی سرگرم کند. کارناوال نیز در این مطلب قصد دارد به معرفی این جاذبه بپردازد و به سوال‌های شما مانند سورتمه تهران کجاست یا قیمت بلیط سورتمه تهران چه‌قدر است، پاسخ دهد. با ما همراه شوید.

Photo by : Unknown
Photo by : Unknown

چرا مجتمع تفریحی سورتمه دربند؟


 • فرصتی برای تجربه سورتمه‌سواری هیجان‌انگیز بر فراز کوه است و از بهترین مجموعه های تفریحی تهران محسوب می‌شود.
 • منظره زیبای کوه دربند، گلابدره و شهر تهران هنگام سواری زیر پای شماست.
 • امکانات تفریحی متعددی مانند سافاری وحشت، سینما پرواز، ماشین برقی و تجهیزات و زمین‌های ورزشی در این مجتمع پیش‌بینی شده است.
 • مکان تفریحی مناسبی برای همه اعضای خانواده است.
 • تقریبا در تمام ایام سال و تا ساعت های پایانی شب امکان استفاده از آن وجود دارد.
 • در یک پارک زیبا با امکانات مناسب ورزشی تفریحی قرار گرفته است.
 • در نزدیکی دربند قرار دارد و به فاصله کوتاهی می‌توانید خوش ‌گذرانی‌تان را در دربند ادامه دهید.
سورتمه تهران
سافاری پارک وحشت
ماشین کوبنده

معرفی مجتمع تفریحی سورتمه دربند | هیجان بر فراز پایتخت

از میان دیدنی ها و تفریحات تهران ، سورتمه دربند در پارک گلابدره درست در شمال تهران قرار گرفته که پس از جمشیدیه مرتفع ترین پارک پایتخت است. همین موقعیت آن را به یک مقصد جذاب تبدیل کرده است که به آسانی و بدون کوهنوردی طولانی بتوانید منظر زیبای تهران را از بالا تماشا کنید؛ البته اگر ریزگردها و آلودگی هوا بگذارد. این تماشا گاهی تجربه‌ای آرامش‌بخش مانند نشستن روی نیمکت‌های پارک است و گاهی تجربه ای نفس‌گیر مثل سر خوردن روی سورتمه دربند. هیجان‌انگیزترین و مهم‌ترین تفریح شما در این مجموعه سورتمه‌ای است که در سال 1392 افتتاح شد. سورتمه دربند با استانداردهای ایمنی روز جهان به دست کارشناسان ایرانی ساخته شده است. با سوار شدن روی واگن‌های زردرنگ این سورتمه شما مسافت 850 متری را با سرعت 40 کیلومتر در ساعت و با هیجان طی می کنید. اشتباه نکنید این سرعت برخلاف آنچه داخل ماشین تجربه می‌کنید اصلا کم نیست. این تقریبا برابر سرعتی است که اسب‌های مسابقه با آن چهارنعل می‌تازند و همان قدر برای‌تان هیجان دارد. سواری با این سرعت، سر پیچ‌های مسیر آن‌قدر ترسناک می‌شود که خیلی‌ها ترمز می‌گیرند و سرعت‌شان را کم می‌کنند؛ اما شما ترمز نگیرید و با ما ادامه دهید تا بیشتر درباره تفریحات هیجان انگیز پارک گلابدره بگوییم.

در این مجموعه تفریحی، سافاری پارک وحشت، سینما پرواز و ماشین برقی کوبنده با انواع مختلفی از لوازم و امکانات ورزشی و تفریحی در کنار هم گرد آمده‌اند تا دقایق پرهیجان و لذت بخشی برای شما ایجاد کنند.
نکته: توجه داشته باشید این پارک ساختار شیبداری دارد که تردد در آن برای افراد دارای ناتوانی حرکتی بسیار دشوار است. شیب زیاد پارک برای افراد مسن، کودکان و زنان باردار نیز موجب دشواری و خستگی می‌شود. برای استفاده راحت تر می‌توانید از در شمالی پارک که در بالاترین نقطه آن قرار گرفته است وارد شوید و برای خروج از در جنوبی در پایین‌ترین بخش پارک استفاده کنید.

تفریحاتی که در مجتمع سورتمه دربند خواهید داشت

در پارک گلابدره تفریحات بسیار متنوعی کنار هم جمع شده اند. از امکانات تفریحی معمول در پارک‌ها مانند پیست دوچرخه سواری، آبشار و آلاچیق و برکه و آبنما تا محوطه تمرین سنگ‌نوردی و زمین مخصوص ورزش و زمین‌های بازی در این پارک گرد آمده است. ماشین‌های کوبنده برقی را احتمالا می‌شناسید. همه ما از ضربات برخورد ماشین‌ها و خنده‌‌های ناگهانی‌مان خاطرات بسیار خوشی داریم. علاوه بر اینها سافاری پارک وحشت و سینما پرواز منتظر شماست که در کمتر پارک تهران همانندش پیدا می‌شود. اما از همه اینها گذشته یک چیز این مجموعه اصلا معمولی نیست؛ آن هم تجربه سورتمه سواری است. پس بگذارید با معرفی نخستین سورتمه تهران آغاز کنیم:

Photo by : Unknown

1- سورتمه سواری 

با راهنمایی متصدی و پس از انتظاری نه چندان طولانی، روی واگن خود می‌نشینید. کمربندتان را می‌بندید. محض احتیاط دست‌تان را روی اهرم ترمز نگه می‌دارید و با فاصله مناسب از واگن جلویی حرکت‌تان آغاز می‌شود. لحظات اول، سرعت چندان زیاد نیست و همه با اعتماد به نفس لبخند می‌زنند؛ اما هرچه پیش می‌روید سرعت بیشتر می شود تا جایی که صدای جیغ و هیجان هرکسی را بلند می‌کند. این سورتمه سه پرش و چندین اسپیرال گردشی نفسگیر و پرهیجان در مسیر خود دارد. سر پیچ‌ها وقتش است که شجاعت‌تان را محک بزنید و ببینید چقدر ترمز می‌کنید. خیال‌تان از کمربندها و ایمنی دستگاه راحت باشد. تورهای سبز رنگ هم در مسیرتان محض احتیاط نصب شده‌اند تا جلوی هرگونه خطر احتمالی را بگیرند. پس مساله تنها روبرو شدن با چالش ترس خودتان است. بعضی‌ها بدون ترمز تا پایان مسیر را طی می‌کنند و آدرنالین خون‌شان را حسابی بالا می‌برند. بعضی‌ هم سر هر پیچ ترمز می‌گیرند و از تماشای مناظر کوهستانی و جذاب اطراف‌شان لذت می‌برند.

سورتمه دربند در هر ساعت ظرفیت جابه‌جایی 200 تا 250 نفر را دارد. واگن‌های سورتمه جای نشستن دو نفر را دارند؛ اما تنها کودکان خردسال زیر 8 سال می‌توانند دونفره همراه بزرگ‌ترشان سوار شوند که این سواری برای کودکان رایگان است و نیاز به بلیط جداگانه ندارد. بزرگسالان همگی تک نفره سوار می‌شوند. پس از طی مسیر سواری در زمانی که مثل برق و باد می‌گذرد، واگن‌ها به آرامی به جایگاه اول خود باز می‌گردند. دستگاه عکاسی اتوماتیک در طول مسیر از شما عکس می‌گیرد و هنگامی که پیاده شدید اگر عکس‌تان را دوست داشتید می‌توانید آن را روی تخته شاسی چاپ کنید. احساسی که آدم‌ها از این سواری دارند به میزان هیجان‌خواهی‌شان بستگی دارد. بعضی‌ها در پایان مسیر تازه سرحال آمده‌اند و دل‌شان می‌خواهد بارها سواری‌شان را تکرار کنند. بعضی هم کمی ترسیده‌اند و با نوشیدن آبمیوه، قند خون‌شان را سرجایش برمی‌گردانند. البته برخی هم پیدا می‌شوند که حتا این حد از هیجان برای‌شان کم است. برای آنکه بدانید شما از کدام دسته هستید باید تا سورتمه دربند بروید و خودتان را محک بزنید.

درباره ایمنی سورتمه:

اگر  خیال‌تان از ایمنی سورتمه راحت نیست بگذارید بگویم این وسیله با الهام گرفتن از منو ریل متحرک، جوری طراحی شده است که واگن ها به هیچ وجه حتا در سرعت‌های بالا از ریل جدا نمی‌‌شوند و کمربند ایمنی هم شما را محکم روی صندلی نگاه داشته است. واگن‌های سورتمه دربند ۲ ترمز جداگانه دارند. ترمز اول همان اهرمی است که در دست شما قرار دارد و می‌توانید به کمکش سرعت دلخواه خود را تنظیم کنید و حتا در زمان بارندگی نیز به خوبی عمل می‌کند. برای ایمنی بیشتر، ترمز دومی هم در نظر گرفته شده که کاملا اتوماتیک است و با رسیدن سرعت شما به 40 کیلومتر در ساعت مانع از بالاتر رفتن سرعت می‌شود.

سورتمه سواری در ساعات و فصل‌های مختلف:

اگر می‎خواهید هیجان خود را به نهایت برسانید یکبار هم سورتمه‌سواری را در شب آزمایش کنید. تجربه عبور برق‌آسا در دل تاریکی کوه درحالی‌که نمای چراغ‌های روشن شهر پیش روی‌تان قرار دارد ضربان قلب شما را به نهایت می‌رساند.

حتما برای‌تان جالب است بدانید سورتمه به استثنای کولاک و یخبندان شدید، حتا در روزهای برفی و بارانی نیز باز است و استاندارد مناسب برای حرکت در پدیده شبنم‌زدگی را دارد. البته در مواقع بارندگی واگن‌ها با دوبرابر فاصله نسبت به یکدیگر حرکت می‌کنند. بنابراین کم و بیش در هر آب و هوایی به شرط داشتن لباس مناسب می‌توانید تجربه‌ای لبریز از هیجان داشته باشید.

اگر به سورتمه‌سوری علاقه دارید می‌توانید این تجربه در بام تهران نیز تکرار کنید:

ورود به معرفی مجموعه تفریحی توچال

vahid sheikhi 

2- سافاری پارک وحشت 

سافاری پارک مکانی برای تجربه اوج ترس است. درست شبیه اینکه با پای خودتان به درون یکی از فیلم‌های ترسناک بپرید و ناچار بشوید از میان اتفاقاتی وحشتناک عبور کنید. اگر از طرفداران ژانر وحشت هستید تجربه برخورد نزدیک با ترس‌های‌تان را از دست ندهید. در سافاری پارک سورتمه از جدیدترین آیتم‌های ترس‌آفرین ساخت آمریکا استفاده شده است تا هیجان شما به نهایت برسد. زمانش رسیده که 7 دقیقه جرات خودتان را محک بزنید و با پای پیاده مسیر ترسناک و پیچ در پیچ دهلیزهای وحشت را بپیمایید. پیشنهاد ما این است که بصورت دسته جمعی و گروهی بروید و هیجان و تفریح خود در سافاری را دوچندان کنید.

شرایط و هزینه استفاده:

 • * افراد زیر 12 سال و بالای 60 سال نمی‌توانند از سافاری استفاده کنند.
 • * ساعات کاری و تعطیلات آن مشابه با ساعات مجموعه تفریحی سورتمه است.
 • * سافاری تجهیزات بخصوصی ندارد و سوار بر وسیله‌ای نمی‌شوید.
 • * به بیماران قلبی و خانم‌های باردار یا کسانی که در تاریکی و فضای بسته دچار مشکل می‌شوند توصیه نمی‌شود.
 • *  هزینه برای هر نفر 18000 تومان است.

به روز رسانی 99/03/18

3- اولین سینما پرواز ایران

سینما پرواز تجربه ای متفاوت از سینماهای چندبعدی است چون در این تفریح شما کاملا معلق هستید. کابین‌های 4 نفره در ارتفاع 2 متری از سطح زمین آویزان می‌شوند و در این حال با استفاده از عینک سه بعدی و افکت‌های طبیعی کم‌نظیر مانند طوفان، باران، مه و رعد و برق غافلگیر می‌شوید. این تجربه یک واقعیت خیال‌انگیز و یک توهم پرهیجان است که در آن به سختی یادتان می‌ماند چند لحظه پیش کجا و در چه حالی بودید. سینما پرواز سورتمه دربند که از زیمنس آلمان خریداری شده است اولین سینما پرواز در ایران است بنابراین فرصت یکبار امتحانش را از دست ندهید:

شرایط و هزینه استفاده:

 • * برای افراد زیر 7 سال محدودیت سنی وجود دارد.
 • * برای افراد بالای 130 کیلوگرم محدودیت استفاده وجود دارد.
 • * ساعات کار و تعطیلات سینما پرواز مطابق با ساعات کار بقیه مجتمع تفریحی سورتمه است.
 • * هزینه استفاده برای هر نفر 20000 تومان است.

به روز رسانی 99/03/18

Photo by : Unknown

4- پیک‌نیک و گردش در پارک گلابدره

بوستان 22 هکتاری گلابدره در دامنه شیبدار کوه‌های دربند رو به چشم انداز زیبای تهران و در دو سوی رودخانه گلابدره ساخته شده‌ است. طراحی ویژه این پارک از توپوگرافی محیط پیروی می‌کند و یک پارک مطابق با ویژگی‌های بومی و کاملا طبیعی است. از جمله در انتخاب پوشش گیاهی پارک نیز از گونه‌های خودروی دامنه های گلابدره مانند درختان ارغوان استفاده شده است طوری که اگر آلاچیق‌ها را نادیده بگیرید پارک کاملا محیطی طبیعی شبیه به دامنه‌های سرسبز اطرافش دارد. حتا جوی‌های سنگی، آب‌‎نماها و برکه‌های پارک به شکلی هوشمندانه در امتداد مسیر طبیعی آب‌های روان کوه قرار گرفته‌اند و به زیبایی آنها را تا کف دره و رودخانه هدایت می‌کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های طبیعت‌دوستانه این پارک استفاده از انرژی خورشیدی برای تامین روشنایی سراسر پارک است.

شاید تصور کنید گلابدره بوستانی مخصوص ورزشکاران است؛ اما این پارک برای پیک‌نیک و تفریح خانوادگی نیز همه امکانات لازم را گردآورده است. از آلاچیق‌های خوش‌منظره و متعدد تا پیش‌بینی باربکیو، سرویس بهداشتی، نمازخانه و محوطه بازی کودکان همه چیز برای تفریح تک تک اعضای خانواده فراهم است. تنها اشکال این پارکِ پرشیب برای افرادی است که در حرکت محدودیت دارند و پیمودن سربالایی برای‌شان دشوار است.

Photo by : Unknown
نمای پارک گلابدره
ورزش صبحگاهی در پارک گلابدره
مسیر پیاده روی پارک گلابدره
چراغ‌های خورشیدی پارک گلابدره

5- کوهنوردی در گلابدره

در بوستان گلابدره یک جاده تندرستی 6 کیلومتری، برای گردشگران تجربه یک کوهنوردی سبک را  فراهم می‌کند. می‌توانید طبیعت‌گردی یا کوهنوردی خود را از این پارک آغاز کنید و پس از تجربه تفریحات هیجانی به یک کوه‌پیمایی باصفا نیز بپردازید. پارک گلابدره در بالاترین نقطه‌اش به مسیر کوهنوردی متصل می‌شود که تا اردوگاه و قله کلکچال ادامه دارد و از محبوب‌ترین مسیرهای سبک کوهنوردی در شمیران است. در پارک شاهد عبور بسیاری از علاقه‌مندان به ورزش کوهنوردی و پیاده‌روی خواهید بود.

Photo by : Unknown

6- دیگر امکانات ورزشی تفریحی مجتمع سورتمه دربند

 • * ماشین کوبنده برقی به مبلغ 15000 تومان برای 15 دقیقه
 • * پیست دوچرخه سواری 800 متری شیب‌دار | رایگان
 • * زمین‌های بازی کودکان
 • * زمین ورزشی چند منظوره (فوتبال، بسکتبال و...) 
 • * دیوار و تور تمرین صخره‌نوردی
 • * دستگاه‌های ورزشی
 • * جاده تندرستی 6 کیلومتری
Photo by : Unknown

7- سورتمه به دربند خوش‌خاطره نزدیک است

خبر خوش دیگر درباره سورتمه این است که به دره و کوه دربند بسیار نزدیک است و با طی مسافتی کوتاه دره باصفای دربند برای‌تان تفریحات خوشمزه و متنوعی را فراهم کرده است. سواری بر تله‌سیژ و شکم‌گردی در رستوران‌ها یا امتحان مزه آلوچه و لواشک و ترشک بخشی از تجربه گردش در دربند است. اگر دوست دارید درباره تفریحات دربند بیشتر بدانید اینجا را بخوانید:

شب دربند
آلوچه و لواشک دربند
رودخانه دربند

امکانات مجموعه تفریحی سورتمه تهران

برای تفریحی جذاب با دوستان یا اعضای خانواده این امکانات فراهم شده است:

پارکینگ

سرویس بهداشتی

آلاچیق و باربکیو

محوطه بازی کودک

ابزارهای ورزش بزرگسالان

بوفه و فروشگاه

Photo by : Sanaz Daryaee

ساعات بازدید مجموعه سورتمه دربند

از شنبه تا چهارشنبه: ساعت 10:00 الی 21:00 
پنجشنبه، جمعه و تعطیلات:  10:00 الی 23:00

توجه: این تفریح بیشتر روزهای سال مگر در شرایط نامناسب بودن آب و هوا و بارندگی شدید، تا پاسی از شب برای علاقه‌مندان باز است.

با توجه به نامشخص بودن برنامه سرویس دوره‌ای سورتمه و سایر بخش‌های مجتمع می‌توانید پیش از رفتن با شماره 22725197-021 تماس بگیرید و از باز بودن آن اطمینان حاصل کنید.

به روز رسانی 99/03/18

Photo by : Unknown

مسیر دسترسی به مجتمع تفریحی سورتمه دربند

آدرس: تهران، خیابان دربند، خیابان گلابدره، خیابان الفت، خیابان پندار، خیابان شکیبایی

نکته: خط تاکسی به مقصد مجموعه سورتمه وجود ندارد؛ بنابراین بخشی از مسیر پیاده طی می‌شود که شیبدار است.

۱ ) از میدان قدس: اگر با وسایل حمل و نقل عمومی قصد تردد دارید؛ بهترین انتخاب مترو است. در ایستگاه پایانی خط 1 مترو یعنی تجریش پیاده شوید. جلوی مترو تاکسی و ماشین‌های شخصی ایستاده‌اند که در روزهای تعطیل مسافران را با مبلغ توافقی تا سورتمه، میدان دربند و گلابدره می‌برند. اگر نمی‌خواهید این ماشین‌ها را سوار شوید حدود هفت دقیقه تا میدان تجریش پیاده بروید.

۲ ) از میدان تجریش: در ضلع شمال شرقی میدان تجریش، ابتدای خیابان فناخسرو تاکسی‌های" تجریش-آبک" را سوار شوید و مقابل ورودی پارکینگ جنوبی بوستان گلاب‌دره پیاده شوید. از این ورودی برای رسیدن به سورتمه بایست مسیر بسیار پرشیب، خسته‌کننده و پلکانی 600 متری تا بالای پارک را بپیمایید.

و یا ابتدای خیابان باغ شاطر تاکسی دربند را سوار شوید و جلوی خیابان اسدالهی پیاده شوید. سپس با پیاده‌روی مسافت نسبتا شیبدار حدود 900 متر از خیابان سازمان آب، به در شمالی پارک گلابدره برسید. 

Photo by : Unknown

هزینه تفریحات در مجتمع تفریحی سورتمه دربند

سورتمه‌سواری: 30000 تومان 

نکته: همراه بودن خردسال که در واگن مشترک با شما می‌نشیند رایگان است.

سافاری پارک وحشت: 18000 تومان

سینما پرواز: 20000 تومان

ماشین کوبنده برقی: 15000 تومان

نکته: مجموعه تفریحی دربند معمولا بسته‌های تخفیفی را برای کسانی که می‌خواهند از چند وسیله استفاده کنند در نظر می‌گیرد که هنگام مراجعه به گیشه می‌توانید درخواست کنید.

نکته: معمولا در فصل‌های اوج بازدید مانند تابستان تخفیف‌های بسیار جذاب تفریحات این مجموعه در سایت‌های تخفیفی ارایه می‌شود که می‌توانید پیش از خرید بلیط سری به این سایت‌ها بزنید و بلیط ارزان‌تر تهیه کنید.

به روز رسانی 99/03/18

Photo by : Unknown

دیدنی های اطراف

دربند | 2.5 کیلومتر

بام تهران | 8.5 کیلومتر

موزه دارآباد | 7.7 کیلومتر

مجموعه تفریحی توچال | 7.4 کیلومتر

ََAhmad Aghasian | Tehran Picture Agency 
Bahareh Fallah | Karnaval 

به این نکات برای لذت بردن از تفریح‌تان توجه کنید:

 • * پارک گلابدره یک پارک تماما شیبدار است که استفاده از آن متاسفانه برای افراد دارای معلولیت حرکتی و سالمندان امکان‌پذیر نیست.
 • * در استفاده از تفریحاتی مانند سورتمه به تمام توصیه‌های ایمنی از جمله بستن کمربند، رها نبودن لباس و شال، رعایت فاصله با واگن جلویی، نگرفتن بیش از اندازه ترمز و  ... به دقت توجه کنید.
 • * در استفاده از سایر تفریحات محدودیت‌های سنی و شرایط ایمنی را رعایت کنید.
 • * این پارک به کوه متصل است بنابراین حیواناتی مانند سگ، روباه، شغال، سمور و پرندگان شکاری گاه‌گاهی در آن دیده می‌شوند. این حیوانات هیچ خطری برای شما ندارند. شما نیز بدون آسیب زدن به آنها یا تلاش برای گرفتن‌شان از حضور این جانوران زیبا در محیط طبیعت لذت ببرید.
 • * اگر پیاده به پارک می‌روید برای آسان کردن گردش‌تان از در شمالی وارد شوید و از در جنوبی بازگردید تا در مسیرتان ناچار به پیمودن مسیر سربالایی تند نشوید.

ویدیویی کوتاه و دیدنی از سورتمه دربند

   

سخن آخر

بسیاری از اوقات ویدیوهایی از تفریحات پرهیجان خارجی را در گوشی‌های همراه‌مان می‌بینیم و به اشتراک می‌گذاریم ولی شاید خبر نداشته باشیم به فاصله کوتاهی کنار گوش‌مان مجموعه‌ای تفریحی وجود دارد که می‌توانیم هیجان بالایی را در آن تجربه کنیم. مجموعه تفریحی سورتمه دربند در دامنه کوه‌های شمیران و در بالای پارک زیبای گلابدره، از آن مکان‌هایی است که می‌توانیم در گروه‌های دوستانه یا خانوادگی ساعات لذت‌بخشی را در آن تجربه کنیم. این تجربه تنوع بسیاری دارد؛ از سر خوردن روی سورتمه در ارتفاعات تهران گرفته، تا سافاری در تونل وحشت و سایر جاذبه هایی که در این مطلب همه آنها را به صورت کامل معرفی کردیم. نوبت آن رسیده است که این جمعه یا حتا بعد از کار در روزهای میانی هفته، به سورتمه دربند بروید و از هیجان و تفریح‌تان برای ما بگویید. آیا هیجان این سورتمه برای‌تان کافی بود؟ در سافاری چقدر ترسیدید؟ همه تجربیات‌تان را برای‌مان بنویسید و به سورتمه دربند امتیاز بدهید.

نتیجه نقد و بررسی کارناوال

4.1

بررسی شده توسط فهیمه دزفولی

ارزش هزینه به لذت(خوب) 4
تفریحات و خوشگذرانی(خوب) 4
سطح هیجان و ماجراجویی(خوب) 4
سهولت در دسترسی(عالی) 4.5
نظافت(خوب) 4
تنوع امکانات(خوب) 4

نقاط قوت

 • نخستین سورتمه تهران
 • تنوع در تفریحات هیجان انگیز
 • امکان استفاده تا ساعات دیرهنگام شب
 • منظره زیبای تهران در روبرو و مناظر سبز پارک گلابدره در اطراف
 • پاسخگویی به نیازهای تفریحی همه اقشار و سنین

نقاط ضعف

 • ممسیر پیاده روی با شیب بسیار زیاد
 • نداشتن حمل و نقل عمومی و خط تاکسی
 • نداشتن رستوران یا فست فود مناسب جنب مجموعه
 • نامناسب برای افراد مسن یا دارای ناتوانی حرکتی

نقد و بررسی کاربران

میانگین امتیاز کاربران

از مجموع 30 رای

3.5

زوج

2

دوستان

7

خانواده

3

انفرادی

1

آیا بازدید از مجتمع تفریحی سورتمه تهران را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
ارزش هزینه به لذت(خوب) 3.7
سطح هیجان و ماجراجویی(عالی) 4.8
سهولت در دسترسی(خوب) 3.6
نظافت(خوب) 3.7
کیفیت امکانات(معمولی) 3.3

مجتمع تفریحی سورتمه تهران را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
کاربر مهمان

3.7

اگه نرفتید حتما برید

سفر با دوستان
تجربه سفر کاربر مهمان به مجتمع تفریحی سورتمه تهران

انتشار: 19 دی 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟
کاربر مهمان

عالی عالی عالی عالی

5

فقط می تونم بگم عااااالی خودتون باید برید و امتحانش کنید

سفر با خانواده, دوستان
تجربه سفر کاربر مهمان به مجتمع تفریحی سورتمه تهران

انتشار: 25 شهریور 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟
کاربر مهمان

خیییییییلی عالی بود

4.3

مخصوصا تونل وحشت و سورتمه پیشنهاد می کنم برزد😎😍

سفر با خانواده, دوستان
تجربه سفر کاربر مهمان به مجتمع تفریحی سورتمه تهران

انتشار: 25 شهریور 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

6 8
پرسش:

ببخشید پنجشنبه ها هم سورتمه هست؟

انتشار: 29 بهمن 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟
ساره جعفری
پرسش:

سلام خسته نباشید سورتمه روز جمعه ۹۹/۱۰/۲۶ بازه؟اگر بازه از چه ساعتی تا چه ساعتی؟

پریوش سارانی
در پاسخ به ساره جعفری:

با سلام 

دوست گرامی برای اطلاع از باز بودن مجموعه و ساعات بازدید با شماره 24557 021 تماس بگیرید.

انتشار: 27 دی 1399

انتشار: 25 دی 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟
نیلوفر نادری
پرسش:

سلام خسته نباشید میخواستم بینم سورتمه باز الان ؟

پریوش سارانی
در پاسخ به نیلوفر نادری :

با سلام

بله باز است. لطفا پیش از مراجعه با شماره 02124557تماس بگیرید.

انتشار: 07 دی 1399

انتشار: 06 دی 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

سوالات متداول

برای اینکه از آدرس دقیق مجموعه سورتمه تهران و نحوه رسیدن به آن با استفاده از وسایل نقلیه مختلف آشنا شوید؛ تنها کافی ست سری به صفحه معرفی این مجموعه در کارناوال بزنید و به منوی مسیر و هزینه بروید. 

اگر در تهران به غیر از مجموعه سورتمه به دنبال گزینه های جذاب تفریحی دیگری هستید، می توانید روی پیشنهادهای کارناوال حساب باز کنید و با کلیک روی این لینک با بهترین مجموعه های تفریحی در پایتخت آشنا شوید.

اگر از طرفداران گشت های شهری هستید و علاقه دارید در سفری گروهی و جذاب، پایتخت زیبای ایران را بهتر بشناسید، حتما سری به صفحه رزرو تورهای تهرانگردی کارناوال بزنید. 

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست