کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از سبک زندگی عشایر شمال ایران در زمستان

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در خطه شمالی کشور هم عشایر ساکن‌اند؛ مردمانی که با طبیعت خو گرفته‌اند و زندگی در میان آن برایشان لذت‌بخش است. ویدیویی از سبک زندگی عشایر شمال ایران در زمستان، تصاویر زمستانی عشایر شمال ایران و چگونگی زندگی آن‌ها است، با دیدن این ویدیو کوتاه به‌خوبی می‌توانید حس زندگی را لمس کنید؛ اگرچه این سبک زندگی سختی‌های مختص به خودش را دارد اما عشایر به این نوع از زندگی عادت کرده‌اند و شاید زندگی شهرنشینی برای آن‌ها غیرقابل‌تحمل باشد. مگر می‌شود از این طبیعت زیبا دل کند و راهی شهر شد؟! برای مردمانی که سالیان متمادی این سبک زندگی را تجربه کرده‌اند، زندگی در شهر همانند زندانی است که در آن فقط حس خفقان خواهند داشت. این‌بار چند دقیقه‌ای مهمان خانه بی‌غل‌وغش و ساده عشایر این خطه خواهیم بود، در این سفر زمستانی همراه ما باشید تا زندگی روستای در شمال ایران در فصل زمستان را هم تجربه کنید.

در صورت بروز مشکل در دیدن ویدیو به دلیل سرعت اینترنت، با حجم کم آن را دانلود کنید.


:Video Detail

Produced By: Siakooli.com

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست