ویدیو HD

ویدیو هوایی از سیدنی

این بار در کارناوال، یک ویدیو هوایی از سیدنی را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم و می‌خواهیم شما را با این شهر تماشایی در استرالیا آشنا کنیم. در این ویدیو می توانید جاذبه های سیدنی را از نظر بگذرانید و از تماشای زیبایی‌های این خطه لذت ببرید. همین‌طور در ادامه متن، معرفی کوتاهی از این شهر خواهیم داشت و تعدادی از دیدنی های سیدنی را برای‌تان نام می‌بریم تا بیشتر اینجا را بشناسید. 

سیدنی بزرگترین شهر کشور استرالیا و قاره اقیانوسیه به حساب می‌آید و جمعیتی بالغ بر 5 میلیون نفر را در خود جای داده است. این شهر در جنوب شرقی استرالیا قرار دارد و از توریستی‌ترین شهرهای این سرزمین به شمار می‌رود؛ به طوری که سالانه میلیون‌ها نفر از آن بازدید می‌کنند. در این شهر جاذبه‌های طبیعی و پارک های ملی متعددی وجود دارد و در کنارش، موزه‌ها و گالری‌های هنری شاخصی نیز به چشم می‌خورند که همگی فرصت‌های جذابی را در اختیار گردشگران می‌گذارند. 

تالار اپرای سیدنی | Sydney Opera House: این تالار، از مهمترین جاذبه‌های سیدنی به شمار می‌رود و در بیشتر تصاویر و فیلم های شهر، می‌توان چشم‌انداز آن را مشاهده کرد و از معماری منحصربه‌فرد آن لذت برد. نمای بیرونی این تالار، پوسته حلزونی‌شکلی ست که یک میلیون و ۵۶ هزار تکه سنگ گرانیت سوئدی دارد. فضای داخلی آن هم شامل 5 سالن تئاتر، 5 سالن تمرین نمایش، 2 سالن اصلی، 4 رستوران، 6 بار و تعداد زیادی فروشگاه می‌شود. بد نیست اشاره کنیم این تالار در تاریخ ۲۰ اکتبر ۱۹۷۳ به صورت رسمی، توسط ملکه الیزابت دوم افتتاح شد. 

پل بندرگاه سیدنی | Sydney Harbour Bridge: این پل استیل در فهرست میراث ملی کشور استرالیا قرار دارد و از اهمیت بالایی برخوردار است. پل بندرگاه سیدنی منطقه مرکز تجاری سیدنی (Sydney central business district) را به ساحل شمالی (North Shore) وصل می‌کند و مسیری‌ ست برای عبور وسایل نقلیه، دوچرخه و عابران پیاده. پل سیدنی 49 متر عرض دارد و به عنوان پنجمین پل قوسی جهان شناخته می‌شود. 

برای تماشای ویدیو از دیگر جاذبه‌های جهان، روی لینک ویدیوهای HD در کارناوال کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: Drone Snap

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET