کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به جنوبگان | گشتی در سردترین نقطه زمین

در کوله بارتان لباس گرم بگنجانید که امروز سفر به مقصدی پر از یخ و برف در پیش داریم. می خواهیم شما را به جنوبگان ببریم و گشتی در این قاره سرد و یخ زده بزنیم. این قاره پیرامون قطب جنوب را در بر گرفته و عنوان سردترین نقطه کره زمین را یدک می کشد. شاید در نگاه اول این سرزمین آن قدرها هم به کار ما نیاید اما بد نیست بدانید که جنوبگان تاثیر زیادی بر روی اقلیم زمین دارد و به واسطه منابع عظیم زیست‌محیطی و طبیعی و محیط زیست بکر مورد توجه پژوهشگران قرار گرفته است. ویدیوی امروز کارناوال توسط پژوهشگری در یکی از ایستگاه های تحقیقاتی متعلق به کشور فرانسه و در مدت یک سال ضبط شده و حالا پیش روی شما قرار دارد تا با دیدن آن سفر کوتاهی به این قاره داشته باشید.

در جنوبگان به تماشای هنرنمایی آسمان می نشینیم و از دیدن شفق های قطبی غرق در لذت می شویم. پس از یک گشت کوتاه به سراغ پنگوئن های امپراتور می رویم که بلندترین و سنگین وزن‌ترین گونه زنده پنگوئن به شمار می روند و بسیار اجتماعی هستند. کمی بعد دوباره به میان یخ و برف قدم می گذاریم و از ذره ذره زیبایی ها لذت می بریم. 

قاره جنوبگان سراسر شگفتی است و مناظر حیرت انگیزی را می توان در آن دید. ویژگی‌های منحصر به فرد این قاره در طی ۵۰ سال گذشته این امکان را برای دانشمندان فراهم آورده که بتوانند بر روی منشا خشکی‌ها، آلودگی و تغییر در اقلیم زمین پژوهش کنند و نتایج جالب توجهی به دست آورند. اگر شما هم می خواهید گوشه هایی از این شگفتی را لمس کنید و با چشم انداز های خیره کننده حیرت زده شوید، با کارناوال به جنوبگان بیایید و با تماشای این ویدیو، سفری کوتاه و به یادماندنی را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست