کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تولد و زندگی زنبور عسل

امروز صحنه هایی را برایتان به تصویر کشیده ایم که شاید تا به حال نظیرش را ندیده باشید. آیا تاکنون به تماشای به وجود آمدن زنبور های عسل و رشد و بلوغ کامل آنها نشسته اید؟ اگر پاسختان منفی است باید بگوییم که کارناوال امروز دست پر آمده تا شما را به دیدن تصاویری خارق العاده میهمان می کند پس وقت را از دست ندهید و عجله کنید. ویدوی تایم لپس حیرت انگیزی از لحظه ی تولد تا بلوغ زنبور های عسل را تنها در یک ویدیو 1 دقیقه ای برایتان فراهم کرده ایم که طی تلاشی شش ماهه از یک کندوی زنبور عسل فیلمبرداری شده است. محو تماشای این لحظات خواهی ماند زمانی که به شگفتی آفرینش پروردگار چشم می دوزی و به عظمت قدرتش پی میبری که چقدر با ظرافت و دقیق موجوداتش را برای انجام رسالتشان نقش زده است و سپس از این تصاویر با بند بند وجودت لذت خواهی برد. تکامل این موجودات زیبا از چند مرحله تشکیل شده است؛ ابتدا تخم از ملکه بیرون می آید و تبدیل به یک لارو می شود. لارو هایِ به تازگی تولید شده در داخل سلول کندویشان شنا و از مایع غذایی ترشح شده توسط زنبوران پرستار تغذیه می کنند. مرحله ی بعد نوبت به تغییر شکل سرها و پاها به یک شفیره است و در ادامه همین روند را از زاویه ی بالا نظاره گر خواهیم شد. سپس بافت بدنشان سازماندهی مجدد می یابد و رنگدانه های چشمشان به آرامی شروع به توسعه می کنند تا بتوانند روشنایی روز و تاریکی شب را با دیدگانشان تماشا کنند. در مرحله نهایی پوستشان تغییر شکل، به همان رنگ زرد و سیاه معروف زنبوران می دهد و نیش در می آورند. تمام این ها بخاطر توصیف زیبا بودن ویدیو کوتاهمان گفته شد تا دقایقی را به همراه کارناوال با آسودگی خاطر به تماشای تصاویری تکرار نشدنی بنشینی و لذت ببری. پس تمامی مشغله های روزانه ات را کنار بگذار و تجربه ی جدیدی را با ما رقم بزن.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست