ویدیو HD

صحنه هایی نفس گیر از تفریحات هیجانی | بازی با مرگ

بسیاری از افراد برای فراموش کردن خستگی و کسب انرژی به فعالیت های هیجانی روی می آورند و آن را راهی برای خلاصی از ناراحتی های ناشی از مشکلات زندگی می دانند. اگر از این دسته افراد هستید و هیجان را بخشی جدایی نشدنی از زندگی‌تان می دانید حتما با ما همراه باشید چرا که امروز می خواهیم آدرنالین خون شما را بالا ببریم و تصاویری نفس گیر را تقدیم‌تان کنیم. کافیست تنها چند دقیقه از وقت‌تان را صرف تماشای ویدیوی امروز کارناوال کنید تا طعم واقعی شور و هیجان را بچشید. به نقاط مختلفی سر می زنیم و تصاویری از هیجان انگیز ترین تفریحات و ورزش ها را به نظاره می نشینیم. صحنه هایی را به شما نشان می دهیم که نمی توانید حتا برای یک لحظه چشم از آنها بردارید. دل از روزمرگی ها و دغدغه های‌تان بکنید و دقایقی را با ما همراه شوید تا شما را به دنیای دیگری ببریم...

سفر پرهیجان ما از فضا آغاز می شود؛ جایی که می توانید زمین را از دوردست نظاره کنید. سپس در آسمان و برفراز ابرها به پرواز درمی آییم و لحظه ای دیگر سر از کوهستان در می آوریم و با اسکی بازان حرفه ای همراه می شویم. چندی بعد بر روی صخره ای می ایستیم و سقوط به درون آب را تجربه می کنیم. موج سواری، دیگر فعالیتی است که در این ویدیو به تماشای آن می نشینیم و صحنه هایی خیره کننده از آن را می بینیم. 

برای دوست داران حرکات نمایشی با ماشین و موتور هم تصاویری دیدنی به نمایش در می آوریم و پس از آن در هیجان ورزش پارکور غرق می شویم. به اعماق آب ها نیز سر می زنیم و بالا رفتن آدرنالین را در آنجا نیز تجربه می کنیم. در نهایت از یک کوه یخی بالا می رویم و لذت فتح آن را نیز می چشیم.

با کارناوال همراه باشید و هیجان را به گونه ای متفاوت و فراموش نشدنی تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET