کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تفریحات زمستانی در آلپ

با فرا رسیدن فصل سرما، تفریحات زمستانی در آلپ بسیار محبوب می‌شوند و افراد زیادی به این منطقه کوهستانی می‌روند تا خاطرات جذابی برای خود رقم بزنند. در ویدیو پیش رو، می‌توانید گوشه‌ای از خوشگذرانی مردم در رشته کوه آلپ را به تماشا بنشینید، از زیبایی‌های طبیعت کوه‌های آلپ لذت ببرید و هیجان اسکی بازی در آلپ را لمس کنید. در اینجا بد نیست کمی هم از کوه‌های آلپ برای‌تان بگوییم و این مکان منحصر به فرد و محبوب میان گردشگران را به شما معرفی کنیم.

رشته کوه آلپ، در مرکز اروپا کشیده شده است و با طول حدود 1200 کیلومتر هشت کشور اروپایی را در بر می‌گیرد که نام‌های‌شان از این قرار است: ایتالیا، فرانسه، اتریش، آلمان، سوئیس، اسلوونی و لیختن اشتاین. از رشته کوه آلپ به عنوان مرتفع‌ترین و پهناورترین رشته‌کوهی یاد می‌کنند که به صورت کامل در قاره اروپا قرار دارد. 

دانشمندان بر این باورند که این رشته کوه‌ها، میلیون‌ها سال پیش، در اثر تصادم میان صفحه‌های قاره آفریقا و اروسیا شکل گرفته‌اند. همین رویداد هم باعث شده تا امروزه در بلندترین قله‌های این رشته کوه‌ها، نظیر ماترهورن و مون بلان هم رسوب‌های دریایی پیدا شود! خوبست معرفی اجمالی از این دو قله معروف آلپ را نیز داشته باشیم: 

مون بلان | Mont Blanc: بلندترین کوه در آلپ است و در مرز کشورهای فرانسه و ایتالیا قرار دارد. ارتفاع این کوه 4,808 متر است و به عنوان یازدهمین کوه بلند دنیا شناخته می‌شود. مون بلان نامی‌ست فرانسوی و کوه سپید معنا می‌دهد؛ از آنجایی که در حدود صد کیلومتر مربع از این کوه با یخچال‌های دائمی پوشیده است به آن لقب کوه سپید را داده‌اند.

ماترهورن | Matterhorn: ماترهورن یکی از مرتفع‌ترین کوه‌های آلپ است و ارتفاعش به 4,478 متر می‌رسد. این کوه در مرز سوئیس و ایتالیا قرار دارد و به خاطر شکل صخره‌ای و تیزش، از کشنده‌ترین کوه‌ها برای کوهنوردان آلپ به حساب می‌آید. گفته می‌شود از سال ۱۸۶۵ که کوهنوردی به سوی قله ماترهورن آغاز شده است تا سال ۱۹۹۵ بیش از ۵۰۰ کوهنورد بر روی این کوه جان خود را از دست داده‌اند.

اگر مایلید ویدیوهای هیجانی و ویدیوهای طبیعت را ببینید بر روی لینک هرکدام کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Around The World 4K

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست