کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

اسکی در منطقه سه دره فرانسه

در ویدیو پیش‌رو می توانید به تماشای مردمی بنشینید که اسکی در منطقه سه دره فرانسه را تجربه می‌کنند و در یکی از بزرگترین پیست های اسکی جهان برای خود خاطره می‌سازند. تا به حال در کارناوال چندین ویدیو اسکی را با شما به اشتراک گذاشته ایم و در این مطلب نیز، ویدیو جذابی از اسکی در فرانسه را منتشر کرده‌ایم تا از تماشای مناظر برفی و لمس هیجان اسکی لذت ببرید. همچنین خالی از لطف نیست که در ادامه، کمی از منطقه سه دره فرانسه بگوییم که این روزها، از محبوب‌ترین و مهم‌ترین مکان‌ها برای اسکی‌ست و سالانه افراد زیادی از تفرجگاه‌های آن بازدید می‌کنند.

منطقه سه دره (Les Trois Vallées) در شهرستان سووآ (Savoie) و در جنوب شهر موتیه (Moûtiers) قرار گرفته است. تاریخچه اسکی در این منطقه به سال 1973 بر می‌گردد؛ زمانی که تنها یک مسیر برای اسکی در اینجا وجود داشت و علاقه‌مندان، به کمک آن در طبیعت زیبای فرانسه اسکی می‌کردند. گفته می‌شود که در حال حاضر سه دره، به اندازه 600 کیلومتر شیبِ مناسب اسکی دارد. این مکان بزرگترین منطقه اسکی در جهان است که تنها از طریق تله‌سیژ و مسیرهای شیب‌دار می توان به آن رسید. تله سیژِ  سه دره 183 صندلی دارد و می تواند در هر ساعت، 260 هزار نفر را جابجا کند. 

وجه تسمیه 

از نام سه دره به خوبی می توان دلیل نامگذاری آن را حدس زد؛ این منطقه اسکی در ابتدا بر روی سه دره به نام های سینت بون (Saint-Bon)، الوو (Allues) و بل ویل (Belleville) قرار داشت و به همین دلیل چنین نامی به خود گرفت. البته بد نیست بدانید که با گسترش پیست اسکی، دره چهارمی به نام مورین (Maurienne) نیز به این منطقه اسکی اضافه شد. 

برای تماشای ویدیوهای هیجانی بیشتر در کارناوال، بر روی لینک کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Becky Mo-Irwin

Music: Song I Feel The Love By Tritonal ft. Ross Lynch

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست