کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

لحظاتی نورانی در مکه و مدینه | سفری از جنس نور

خود را برای سفری متفاوت آماده کنید. ماجراجویی امروزمان از جنس نور است. می خواهیم سفری مجازی به سرزمین عاشقان داشته باشیم و لحظات شگفت انگیزی را در مکه و مدینه، میعادگاه همه ی مسلمانان جهان و سرزمینی آسمانی سپری کنیم. با کارناوال در این لحظات زیبا همراه شوید و از تماشای این تصاویر لذت ببرید. رفت و آمد مردم، نماز جماعتی عظیم، سجده مقابل پروردگاری یکتا، افطار کنار یکدیگر، و طواف دسته جمعی خانه ی خدا همگی رنگ و بوی  وحدت می دهد. وحدتی مثال زدنی که اهل هر سرزمینی هم که باشی، ای وحدت تو را به همراهی با خود دعوت می کند. در این ویدیو تنها به زیارت مجازی خانه ی کعبه و مسجد و الحرام نمی رویم؛ سفرمان اندکی متفاوت است. می خواهیم بافت معماری منطقه را که در طی سالیان سپری شده، تغییرات بسزایی داشته، نظیر مسجد های بی نظیر و چتر های آفتاب گیر غول پیکر به وضوح نمایش دهیم و به تک تک مکان های تاریخ ساز طی ده روز فیلمبرداری سر بزنیم و آن ها را در قالب یک ویدیو تایم لپس با شما به اشتراک بگذاریم. خود را در این مکان احساس کن. گویی تو نیز در حال افطار با آنها نشسته ای و می خواهی خانه ی خدا را طواف کنی. چه حس و حالی خواهی داشت زمانی که در مسجد النبی در حال عبادت با معبود خود هستی؟ احساست قطعا منحصر بفرد و تکرار نشدنی است. این حال خوب را با این تصاویر به تو هدیه می کنیم  تا روزت را  با حسی نورانی سپری کنی. مکه مقدس، پایتخت و شهری در منطقه حجاز عربستان دارای جمعیتی حدود 2 میلیون نفر طبق آمار سال 2012 است. این شهر زادگاه پیامبر بزرگ اسلام و مکانی است که اتفاقات تاریخی وصف ناپذیری در آن رقم خورده. اتفاقاتی عظیم همانند مبعث و معراج پیامبر، وحی قرآن بزرگ، وجود خانه ی خدا و هزاران اتفاق آسمانی دیگر که این شهر را تبدیل به مهم ترین شهر جهان اسلام نموده. به همراه کارناوال محو تماشای این زیبایی عظیم شو و حسی زیبا را در وجودت احساس کن از لحظه به لحظه ی آن لذت ببر.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مجید

بسیاررررررررررر عالییییییییییییییییییییی

15 آذر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست