ویدیو HD

شب های کریسمس در بوداپست | پایتخت مجارستان در تب سال نو

این بار برای تان یک ویدیوی کریسمسی تدارک دیده ایم و به تماشای شب های کریسمس در بوداپست، پایتخت تماشایی کشور مجارستان، می رویم. جشن کریسمس در اروپا همیشه پر از شور و هیاهوست اما کریسمس در مجارستان و پایتخت آن، جلوه دیگری دارد. برای لحظه ای این شهر زیبا و جاذبه هایش را با تزیینات کریسمسی و آتش بازی سال نو تصور کنید تا به خوبی برای تماشای این ویدیو کارناوال مجاب شوید و ما را در دیدن آن همراهی کنید.

بوداپست در نواحی شمالی مجارستان قرار دارد و پرجمعیت ترین شهر این کشور شمرده می شود. نام این شهر از دو بخش "بودا" و "پست" تشکیل شده است. در حقیقت این دو واژه نام دو شهری بودند که در دو طرف رود دانوب (Danube) قرار داشتند و با پیوستن به یکدیگر، پایتخت کنونی مجارستان را تشکیل دادند.

بوداپست یکی از شهرهای گردشگرپذیر قاره اروپاست و با ساخت فیلم محبوب و تحسین شده هتل بزرگ بوداپست (The Grand Budapest Hotel) شهرت و محبوبیتش دو چندان شد. معماری چشم نواز این سرزمین در کنار تاریخ جالب توجهش، همگی باعث شده اند تا افراد زیادی برای سفر به این جا وسوسه و هر ساله گردشگران بسیاری به سوی این خطه رهسپار شوند. با وجود آنکه بوداپست در تمامی قصل های سال زیباست و توجه مسافران را به خود دارد، با این حال در زمان کریسمس، شور و هیاهوی این شهر بیش از هر زمان دیگری ست.

با قدم زدن در کوچه و خیابان های بوداپست، می توان تاریخ و فرهنگ غنی مردم این دیار را لمس کرد و لحظاتی خاطره انگیز داشت. در عین حال با گشت و گذار در بازارها، می توان از حال و هوای کریسمسی که در فضای این شهر پراکنده است لذت برد. از بوداپست به عنوان مرکز فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و صنعتی مجارستان نیز یاد می کنند و با سفر به این شهر، می توان شناخت مناسبی از سرزمین مجارها به دست آورد و دید که مردم مجارستان کریسمس شان را چگونه سپری می کنند. پس با ما به سوی پایتخت تماشایی مجارستان بیایید و تایم لپس کریسمسی کارناوال را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Factotum Media

Music by: Matt Warnock - Sauniks

Carol Of The Bells

 Photo Of Cover: LostintheCity

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
hiro boy

بسیار بسیار عالی یکی از اهداف من سفر به کشور های اروپایی در زمان کریسمسه و سایت شما من رو به این هدف نزدیک تر کرد ممنننننونم :)

22 آذر 1397

نصرت ا...منصوری

خیلی زیباست. فراموش نکنیم حافظ زیباییها باشیم.

22 آذر 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET