کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

شب های کریسمس در بوداپست | پایتخت مجارستان در تب سال نو

این بار برای تان یک ویدیوی کریسمسی تدارک دیده ایم و به تماشای شب های کریسمس در بوداپست، پایتخت تماشایی کشور مجارستان، می رویم. جشن کریسمس در اروپا همیشه پر از شور و هیاهوست اما کریسمس در مجارستان و پایتخت آن، جلوه دیگری دارد. برای لحظه ای این شهر زیبا و جاذبه هایش را با تزیینات کریسمسی و آتش بازی سال نو تصور کنید تا به خوبی برای تماشای این ویدیو کارناوال مجاب شوید و ما را در دیدن آن همراهی کنید.

بوداپست در نواحی شمالی مجارستان قرار دارد و پرجمعیت ترین شهر این کشور شمرده می شود. نام این شهر از دو بخش "بودا" و "پست" تشکیل شده است. در حقیقت این دو واژه نام دو شهری بودند که در دو طرف رود دانوب (Danube) قرار داشتند و با پیوستن به یکدیگر، پایتخت کنونی مجارستان را تشکیل دادند.

بوداپست یکی از شهرهای گردشگرپذیر قاره اروپاست و با ساخت فیلم محبوب و تحسین شده هتل بزرگ بوداپست (The Grand Budapest Hotel) شهرت و محبوبیتش دو چندان شد. معماری چشم نواز این سرزمین در کنار تاریخ جالب توجهش، همگی باعث شده اند تا افراد زیادی برای سفر به این جا وسوسه و هر ساله گردشگران بسیاری به سوی این خطه رهسپار شوند. با وجود آنکه بوداپست در تمامی قصل های سال زیباست و توجه مسافران را به خود دارد، با این حال در زمان کریسمس، شور و هیاهوی این شهر بیش از هر زمان دیگری ست.

با قدم زدن در کوچه و خیابان های بوداپست، می توان تاریخ و فرهنگ غنی مردم این دیار را لمس کرد و لحظاتی خاطره انگیز داشت. در عین حال با گشت و گذار در بازارها، می توان از حال و هوای کریسمسی که در فضای این شهر پراکنده است لذت برد. از بوداپست به عنوان مرکز فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و صنعتی مجارستان نیز یاد می کنند و با سفر به این شهر، می توان شناخت مناسبی از سرزمین مجارها به دست آورد و دید که مردم مجارستان کریسمس شان را چگونه سپری می کنند. پس با ما به سوی پایتخت تماشایی مجارستان بیایید و تایم لپس کریسمسی کارناوال را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Factotum Media

Music by: Matt Warnock - Sauniks

Carol Of The Bells

 Photo Of Cover: LostintheCity

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
hiro boy

بسیار بسیار عالی یکی از اهداف من سفر به کشور های اروپایی در زمان کریسمسه و سایت شما من رو به این هدف نزدیک تر کرد ممنننننونم :)

22 آذر 1397

نصرت ا...منصوری

خیلی زیباست. فراموش نکنیم حافظ زیباییها باشیم.

22 آذر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست