کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

به لبنان سفر نکنید | نگاهی متفاوت به عروس خاورمیانه

به لبنان نروید، این کشور یک صحرای خشک و بی آب و علف است! در این جا هیچ منظره طبیعی زیبایی به چشم نمی خورد و هیچ جذابیتی وجود ندارد ... !

این تصورات غلط نسبت به کشور لبنان، در ذهن بسیاری از مردم دنیا جای گرفته است. افرادی که حتا به خود زحمت نمی دهند تا تحقیقی درباره دیگر سرزمین ها داشته باشند و هر آن چه می شوند را باور می کنند. این مسایل، یک گردشگر و کارگردان فرانسوی را به ستوه آورده است و او را بر آن داشته تا به نقاط مختلف دنیا سفر کند و بخواهد زیبایی های دیگر سرزمین ها را به تصویر بکشد و باورهای اشتباه درباره کشورهای مختلف را با چالش مواجه کند. 

جالب آن که او ویدیوهایش را با عنوان «به کشور ... نرو!» منتشر می کند و در نهایت، چیزی خلاف تصور مردم دنیا را در فیلم هایش نشان می دهد و به معرفی زیبایی های سرزمین های مختلف در دنیا می پردازد. 

این هنرمند فرانسوی پیش از این نیز فیلم هایی تحت عنوان به ایران نروید (Don't go to Iran) و به الجزایر نروید (Don't go to Algeria) نیز منتشر کرده است که پیش تر، آن ها را با شما به اشتراک گذاشته ایم و از طریق مطالب مرتبط می توانید به تماشای شان بنشینید.

می خواهیم با این گردشگر فرانسوی همراه شویم و نگاهی به کشور تماشایی لبنان بیندازیم. از آثار باستانی آن بازدیدی کنیم و مروری بر تاریخچه غنی و پربارش داشته باشیم، سری به سواحل چشم نواز این کشور در کنار دریای مدیترانه بزنیم و معماری باشکوه خانه هایش را از نظر بگذرانیم. به کشور لبنان لقب «عروس خاورمیانه» را داده اند و در این ویدیو می بینیم که این لقب، پر بیراه نیست!

لبنان طبیعتی تماشایی دارد و جاذبه های منحصر به فردی همچون صخره های روشه (Raouché) و معبد ژوپیتر (temple of Jupiter) را در خود جای داده است. غذاهای دلچسبش در دنیا شهره هستند و مردمش خونگرم و مهمان نوازند.

باید به لبنان رفت یا نه؟! در این ویدیوی کارناوال، به وضوح جواب این پرسش را می گیرید...


:Video Details

Produced By: Tolt around the world

Music by: talented DIMMI - Analog Orchestra

Photo Of Cover: rolf neumann

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمد رضا شریعت پناهی

درمورد همه چیز بخوبی سخن گفته شد بجز هزینه ها ومخارج سفر توریستی

07 آبان 1401

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست