کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | به ایران سفر نکنید

به ایران سفر نکنید و بهترین سفر زندگی خود را از دست بدهید. سرزمین ایران، وطن من و شما را بیایید از دیدگان یک گردشگر خارجی ببینیم. همراه با کارناوال باشید. کشور من، سرزمین زیبای همیشه آباد، برایم از زیبایی هایت بگو، از داستان هایی که تا به امروز برای کودکان سرزمینت تعریف کرده ای. از سختی ها، از جنگ ها از ظلم ها و ستم هایی که مردمانت را در طول تاریخ درگیر خود کرده است. ولی این را بدان که همیشه برای ایرانیان وطن بوده ای و هستی، دشت های سرسبزت منزلگاه عشایر، سواحل آرامش بخشت خانه ی مردمان خونگرم جنوب و ... برایم بگو، به من نشان بده، بگذار چشمان و گوش هایم به عمق وجود تو، به عمق خاکت نفوذ کنند و با تمام وجود درکت کنم. به خوبی آینده ای را می بینم که در کنار مردمان ایران زمین درخشان تر از هر زمانی به سوی جلو حرکت می کنیم. دراین ویدیو قرار است ایران را از نظر یک گردشگر فرانسوی ببینیم، او شیفته ی تاریخ، فرهنگ و مردم ایران شده و می توان ذوق و علاقه ی او را در این ویدیو شگفت انگیز دید و حس کرد. این گردشگر فرانسوی سعی کرده تا با مهارت بالایی که در فیلمبرداری داشته ایران را در این ویدیو، نه بطور کامل ولی کافی نشان دهد. همانطور که می دانید ایران عمری دارد به درازای تاریخ بشریت، پس گنجاندن این قدمت در یک ویدیو امری سخت و غیر قابل انجام می باشد. با تماشای این ویدیو زیبا هر ایرانی به خود افتخار می کند، ولی بیایید کاری کنیم تا آیندگان ما نیز به خود ببالند که ایرانی هستند. نسل ها در گذر می باشند و هرچه که برای ایران انجام می دهیم سهمی است برای آیندگان این مرز و بوم. همراه با هم برای پیشرفت کشورمان ایران بکوشیم و تلاش کنیم تا همیشه به ایرانی بودن خود افتخار کنیم. همراه با کارناوال از این ویدیو لذت ببرید.

9 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
نیوشا

پاینده باد ایران

26 آذر 1395

علی

زنده باد ایران

17 آذر 1395

maryam

سلام هموطنان...اقای محمدرضا مگر شما ایرانی نیستی؟شیراز مشهد تبریز اصفهان نداریم...همه این شهرها مال ماست متعلق به من و شما و بقیه ایرانیها ...خانواده خود منتواستان زندگی میکنن اون گردشگری هم که میاد فلان شهر رو علاقه و سلیقه ی و البته مطالعه ی قبلی مقصدش انتخاب میکنه خیلی بیشتر از ما ایران و فرهنگ ایرانو میشناسن..موفق باشید

04 آذر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست