کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به جزیره فیجی | بهشتی در میان اقیانوس آرام |

امروز با یکدیگر باری دیگر شروع به ماجراجویی می کنیم تا مکان های زیبای دور و نزدیک از کشورمان را کشف کنیم. نقشه کره زمین را رو به روی خود قرار دهیم و به سمت اقیانوس آرام جنوبی حرکت کنیم و مجمع الجزایری را در این قسمت مشاهده می کنیم که همچون بهشتی به نظر می رسد. مقصد امروزمان یکی از این جزایر یعنی جزیره فیجی (Fiji) است. در سفر مجازی امروز زیبایی های باور نکردی این جزیره را که کیلومتر ها از مکان کشور ما فاصله دارد با شما به اشتراک می گذاریم، گویی که خود به آن جا سفر کرده باشید. به هیچ عنوان این سفر دل چسب را از دست ندهید و با ما همراه شوید. اقیانوسی زیبا، آبی، زلال و بی کران، پهنه ای آرامش بخش که در کنار طبیعتی سبز واقع شده. می خواهیم لحظاتی مملوء از آرامش و زیبایی های هنر پروردگارمان را با شما به اشتراک بگذاریم. کشتی سواری در چنین اقیانوس فوق العاده ای، اسب سواری در کنار ساحل و لذت از تماشای نخل های سر به فلک کشیده تنها گوشه ای از تفریحات سفر امروز است. ویلا های رویایی این جزیره با داشتن استخر هایی در کنار دریا و در لا به لای نخل های بلند خود نیز حسی شگرفت و آرامشی بی دریغ را به چشمانتان هدیه می کنند. در گوشه و کنار این جزیره می گردیم تا زیبایی های طبیعتش را کشف کنیم. دیدن گل های رنگارنگ و متنوع، تماشای پروانه های رنگارنگ، زیباتر از همه آشنایی با ساکنان بومی این جزیره و آداب و رسوم جالبشان و حتی شنا در اعماق آب های این اقیانوس که خود شگفتی های بی شماری را به نمایش می گذارد را تجربه می کنیم. چند قدمی هم در زمین های کشاورزی و زیبای این جزیره بر می داریم. روش تهیه عسل ساکنانش را می بینیم و  موج سواری و شیرجه از بالای آبشار را تجربه می کنیم. با کارناوال باری دیگر همراه شوید و از کسب تجربیات جدید لذت ببرید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

ببخشیدبهشت دنیا کجاست

04 بهمن 1397

مهندس کعبی

بهشته    14 ساله که ساکن و تبعه و داماد  کشور فیجی هستم....

احمد رمضانی

سلام خوبین

04 بهمن 1397

امیر

درود جناب مهندس میشه با شما آشنا بشوم و اطلاعات بیشتری کسب کنم

19 آبان 1396

13 مرداد 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست