کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر دریایی به جزایر گالاپاگوس | نگین اقیانوس آرام

در اقیانوس بزرگ آرام، حوالی خط استوا و در غرب کشور اکوادور، مجمع الجزایری درست در کنار همدیگر قرار گرفته اند که مقصد امروز ما هستند. می خواهیم با کشتی کوچکی به دریا بزنیم و تماشا کنیم زیبایی های مجمع الجزایر گالاپاگوس (Galápagos Islands) را. با ما در این سفر مجازی زیبا همراه شوید و از کشف ناشناخته های جدید لذت ببرید. مقصد ابتدایDمان جزیره ایزابلا (punta Moreno Isabela جزیره ای با بافت سنگی و گدازه ای و جانوران مخصوص به خود می باشد. غاز پا آبی، ایگوانای دریایی (The marine iguana) که تنها بومی این جزایر هستند، کوسه و ماهیان متفاوت و گونه های مختلف گیاهان در حین تفریح در این جزیره به چشم می خورند و البته استخر های آبی طبیعی هم در گوشه و کنارش شکل گرفته. سپس به خلیج اوربینا (Urbina bay) سر می زنیم که گونه های بزرگتر و رنگی ایگواناها به وفور مشاهده می شوند. منظره ی غروب خورشید درخشان زمانی که در حال محو شدن در پشت کوه هاست از روی کشتی و در میان آب های اقیانوس آرام بسیار تماشایی است... همچنان پیش می رویم تا به جزیره ی (punta Espinosa Fernandina) برسیم؛ جزیره ای که از آتشفشانی در گذشته به وجود آمده. ایگواناهای متعدد، و خرچنگ ها و شاهینی که از ماهی های به ساحل آمده تغذیه می کنند و ... اینجا همه چیز زیباست. در انتها با خانواده ای از فک های دریایی در جزیره (san cristobal) ویدیو را خاتمه می دهیم. خانواده ای که در کنار یکدیگر استراحت می کنند و کودک کوچک خانواده در حال بازی گوشی و تغذیه از شیر مادر خویش به سر می برد. به همراه کارناوال محو تماشای زیبایی این جزایر شوید و لذت ببرید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علیرضا رستم نزاد

باسلام بسیار عالی ودیدنی بود

20 دی 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست