کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

هانولولو | آرام ترین شهر ساحلی جهان

به همراه تایم لپسی فوق العاده و بسیار تماشایی امروز مهمان دیدگان زیبایتان هستیم. با مقصدی شگفتی آفرین در دنیا می خواهیم لحظاتی بی نظیر و به یاد ماندنی را به شما هدیه دهیم. مقصد امروزمان پایتخت و بزرگ ترین شهر در هاوایی است! آری مقصدمان شهر زیبا و دیدنی هانولولو است. با ما در لحظات پیش رو همراه شوید و از تماشای بهترین تفریگاه جهان لذت ببرید. وقتی که نام هانولولو را می شنوید اول از همه باید به یاد دریا، طبیعتی ساحلی، نوشیدنی های خوش طعم و خنک و تفریحای عالی بیفتید. با یکدیگر محو تماشای دریا و آسمان بی نظیر این شهر می شویم؛ آسمانی که بسیار آرام و آبی است و دریایی که در کنار مجموعه ای از درختان نخل قرار گرفته و برای کم کردن خستگی های زندگی بسیار مفید است. تماشای غروب و طلوع خورشید هم در کنار چنین دریایی روح را جلا می دهد. با اینکه این شهر هم مانند همه جای دیگر رفت و آمد و شلوغی های درون شهری را دارد و با سر زدن به خیابان ها این مسئله را به وضوح می فهمیم، اما در همه جای شهر آرامشی بی پایان حکم فرماست. شب هنگام شاهد ساختمان های بلند و نورانی در کنار دریایی آرام هستیم؛ دریایی که نقش پر رنگی را در این شهر بازی می کند. مرکز خرید های زیبا و شیک، جاده های تمیز و خلوت و آتش بازی چشم نواز در تاریکی شب را در ویدیو امروز برایتان به تصویر می کشیم. شاید برایتان جالب باشد که بدانید هانولولو به معنای "بندر پناه" است و یکی از مرکز مالی های مهم ایالات متحده آمریکا به شمار می رود. این شهر در سال 2015 بهترین مکان زندگی و دومین شهر امن آمریکا انتخاب شد. با ما در تماشای طبیعت زیبا و بکر این شهر ساحلی همراه شوید و از دقیقه به دقیقه تماشایش لذت ببرید با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست