کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

موسیقی سرخپوستی | گوشه ای از فرهنگ مردان خورشید

یکی از نواهایی که شاید کمتر به گوش تان خورده باشد، موسیقی سرخپوستی است. آهنگی متفاوت که از ترکیب صدای سازهای مختلف به وجود می آید و بخشی از فرهنگ سرخپوستان به شمار می رود. سرخ پوست های آمریکا که با نام ایندیاناها (Indians) نیز از آن ها یاد می شود، در دوره ای از تاریخ رنج های بسیار برای رنگ پوست شان متحمل شدند. در آن روزها کسی به تفاوت ها احترام نمی گذاشت، مردم همانند گل هایی با رنگ و بوی متفاوت به نظر نمی رسیدند و بر اساس رنگ پوست شان مورد قضاوت قرار می گرفتند.

زمانی که بریتانیایی ها، فرانسوی ها و دیگر مردم از خطه های متفاوت اروپا به آمریکا مهاجرت کردند با تحقیرها و آزارهای شان مردم بومی آمریکا را رنجاندند و آن ها را گوشه نشین کردند و سرزمین شان را مالک شدند. این تفاوت ها و نژادپرستی ها تا قرن بیستم در آمریکا به وضوح دیده می شد و حتا امروزه نیز جدال میان نژادها به پایان نرسیده اما کمرنگ تر از گذشته شده است؛ به طوری که حالا یک مرد سرخ پوست می تواند بدون ترس و اضطراب در مجامع عمومی حاضر شود و هنر موسیقی اش را به نمایش بگذارد. 

ویدیویی که این بار می خواهیم با شما به اشتراگ بگذاریم از یک موسیقی دان سرخ پوست است. او به کمک انواع و اقسام سازها، هنر موسیقی اش را به رخ ببیندگان می کشد و آن ها را انگشت بر دهان می گذارد. امروز را با ما به تماشای ساز زدن یک سرخپوست بنشینید؛ شاید این بهترین آهنگ سرخپوستی باشد که تا به حال شنیده اید.

با کارناوال همراه شوید و این ویدیوی دیدنی را از دست ندهید؛ اگر دوست دارید ویدیوهای بیشتری را از اقوام متفاوت دنیا با شما به اشتراک بگذاریم حتما به ما اطلاع دهید. 


:Video Details

Produced By: sorynash

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست