کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو HD از جزیره مالدیو | شگفتی قرن در زیبایی

امروز از میان تمام زیبایی های دنیا، دست می گذاریم روی مقصدی که سواحل زیبا و آرامش بخش آن شهرتی بی مثال را برایش رقم زده اند؛ به مالدیو می رویم تا کمی روح و جانمان را تازه کنیم. ویدئویی داریم از مالدیو، این رویای به حقیقت پیوسته که تو را برای لمس زیبایی و آرامش فرا می خواند. این بار برای دقایقی چند خودتان را در مالدیو تصور کنید، روی شن های سفید که برقی چشم نواز دارند قدم می زنید. آفتابی دلچسب در حال تابیدن و نسیمی روح نواز در حال وزیدن است. حال قدم فراتر بگذارید و به میان آب های اقیانوس هند بروید. خودتان را برای یک قایق سواری بی نظیر آماده کرده اید؟! قدم به درون این قایق بگذارید و بروید و بروید و بروید تا آن جا که دیگر هیچ صدایی جز نفس هایتان به گوشتان نرسد. لذت ببرید از این همه زیبایی که خداوند برایتان مهیا کرده است. خود را میان جزیره ای کوچک ببینید. تنها شمایید و یک صندلی کوچک با سایه بانش و قایقی که شما را باز خواهد گرداند. بنشینید زیر سایه ی این صندلی و بشمارید موج های دریا و بادهایی که موهایتان را نوازش می دهد. در کنار این همه موهبت طبیعی، این انسان است که دست به کار شد تا بر این زیبایی ها بیافزاید آن هم با ساخت اقامتگاه هایی ساحلی و رویایی که ماندن در آن ها اقامتی رویایی برایتان رقم خواهد زد. سوئیت هایی که بروی آب دریا ساخته شده اند، کف آنها از شیشه است و استخری منتهی به دریا دارند. لذت ببرید از میز صبحانه بر روی آب، تفریحاتی مانند موج سواری، قایق رانی، ماهیگیری، رستوران هایی با غذاهای رنگارنگ و ... و اما بد نیست تا کمی هم از مقصدی که به آن رفتیم بدانیم: مالدیو، کشوری جزیره ای است در جنوب غربی هند که در اقاینوس هند واقع شده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید زمین‌های این کشور به طور میانگین ۱٫۵ متر از سطح دریا ارتفاع دارند و بنابر این کم‌ ارتفاع‌ ترین کشور جهان به‌شمار می‌آید. بلندترین نقطه این کشور تنها ۲٫۴ متر ارتفاع دارد. ماله پایتخت و مشهور ترین شهر این کشور است. این ساحل دومین ساحل زیبای جهان شناخته شده است پس به هیچ وجه این ویدیو را از دست ندهید. با هم محو تماشای این جزیره ی حیرت انگیز شویم. همراه کارناوال به مالدیو بیایید.  

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
R.Q

SALAM

17 اردیبهشت 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست