ویدیو HD

طبیعت هاوایی | بهشتی در میان اقیانوس آرام

این بار به بهشتی بر روی زمین سفر می کنیم، جایی که باید کوله باری سبک بر دوش بیاندازی و برای دقایقی فوق العاده خود را آماده کنی. آماده ی لذت بردن از مناظری تکرار نشدنی باشید که بر روی زمین مانندی ندارند. امروز در کارناوال راهی تماشای تمامی جزیره های کوچک و بزرگ هاوایی می شویم و دقایقی پر از آرامش و شگفتی را نثار دیدگان زیبایتان می کنیم. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو شگفت انگیز را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

شگفتی ریزش آبشارهای بزرگ و کوچک که در میان جنگل ها نهفته شده اند. گیاهان زیبایی که رنگ سبز را با طراوت و تازگی به شما تقدیم می کنند تا تمام وجودتان از نشاط پر شود و حیوانات بومی این دیار که بسیار جذاب و زیبا هستند. گل های رنگارنگ، دریا، آسمانی صاف و تفریحات مختص این مکان از قبیل موج سواری و قایق رانی همه و همه هاوایی را به اسمی پر آوازه بر روی این کره ی خاکی بدل نموده و تصویری ماندگار در ذهن بیشتر ما بر جای گذاشته.

با رنگین کمانی که در بالای دریا شکل گرفته ملاقات می کنیم و از دل کوهی سرسبز و پوشیده از ابرهای متراکم بالا می رویم. با آداب و رسوم زیبا و خاص مردمان بومی این دیار آشنا می شویم از لباس های زیبایشان تا رقص هایی که در هر یک رمز و رازی نهفته شده.

اما شگفتی ها تنها به این چیز ها ختم نمی شوند. با تن کردن لباس غواصی و رفتن به دنیای زیر آب این دریاهای مرجانی روی دیگری از شگفتی را به شما نشان می دهیم. از ماهی های رنگارنگ تا گیاهان دریایی زیبا که بسیار خیره کننده اند. کهکشان راه شیری را از روی قله تماشا کنید و روی آویزی راحت کنار دریا بخابید و آرامش را راهی قلبتان کنید.

با کارناوال محو تماشای زیبایی های طبیعت هاوایی شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET