کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پاراگلایدر سواری به سبکی متفاوت | تماشای نمایشی هیجان انگیز

چه قدر طرفدار فعالیت های هیجانی هستید؟ آیا تا به حال این گونه فعالیت ها را امتحان کرده اید؟ امروز در کارناوال با یک پاراگلایدر سوار حرفه ای همسفر می شویم و به تماشای نمایش بی نظیر او می پردازیم. وی یکی از خبره های این ورزش محسوب می شود و سرش برای هیجان درد می کند. حالا می خواهد خودش را با پاراگلایدرش به یک قرار دوستانه برساند و خاطره ای به یادماندنی در کنار دوستانش خلق کند. می پرسید چگونه؟ برای پاسخ به این سوال ویدیوی امروز کارناوال را ببینید تا دریابید که او به راحتی از پس این کار بر می آید و کلی هم لذت می برد. با ما باشید و تماشای این نمایش دیدنی را از دست ندهید...

فرض کنید که برای گذراندن اوقاتی خوش و لذت بردن از مناظر کوهستانی به کوه های پربرف رفته اید که به یک باره دوستان تان شما را به صرف یک قهوه دعوت می کنند. مسلما با سنجیدن شرایط در همان لحظه اول دعوت را رد می کنید اما این پیشنهاد چیزی نیست که ژان باتیسته شاندولیه (Jean Baptiste Chandelier) از آن بگذرد و بی خیالش شود. او به سرعت قول می دهد که خودش را سر وقت برساند و از بودن در کنار دوستانش لذت ببرد. ژان پاراگلایدرش را آماده می کند و به پرواز در می آید و از مقابل دیدگان حیرت زده مردم می گذرد تا به مقصدش برسد. در کنار نمایش هیجان انگیز او می توانید از تماشای مناظر کوهستانی و طبیعت سحرانگیز نیز لذت ببرید. 

در نهایت او به شهر می رسد و بر فراز آن پرواز می کند. حرکات نمایشی نیز بخشی از ماجراجویی هیجان انگیز اوست که شما را غرق در حیرت می کند. او به موقع به قرارش می رسد و از دیدن دوستانش خوشحال می شود.

با کارناوال باشید و به تماشای این ویدیوی هیجان انگیز و جالب بنشینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست