کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

حرکات نمایشی پارکور | سفر در زمان

این روزها ورزش های هیجانی، از محبوبیت چند برابر نسبت به گذشته برخوردار شده اند؛ چرا که این نوع ورزش های آدرنالینی دیگر به حوزه حرفه ای ها محدود نمی شوند و از طریق فضای مجازی، مخاطب خود را میان مردم یافته و طرفداران بسیاری برای خود دست و پا کرده اند.
یکی از این ورزش های هیجانی پارکور نام دارد که در چند سال گذشته، بسیار محبوب شده است. تاریخچه این ورزش به قرن ها پیش می رسد یعنی از وقتی که انسان برای فرار از شکار شدن و همچنین برای شکار کردن، از قدرت بدنی و ذهنی اش بهره گرفت. یادگیری این ورزش، به طور کل به دو اصل توانایی جسمی و قدرت عکس العمل بالا بستگی دارد. در پارکور، موانع و مسیر از قبل تعریف نمی شود و فرد پارکورکار، در یک لحظه کوتاه مسیر مناسب تر را با توجه به توانایی هایش انتخاب می کند.
می خواهیم از فرصت استفاده کنیم و مجددا با یکی از حرفه ترین پارکورکاران دنیا به نام دنیا جیسون پول (Jason Paul) همراه شویم و به تماشای هنرنمایی های او بنشینیم. در گذشته دیدیم که جیسون به کمک توانایی های حیرت انگیزش در زمینه ورزش پارکور، توانست از موانع رد شود و در آخرین لحظه خود را به هواپیما برساند. این بار، این ورزشکار به شهر توکیو در ژاپن سفر کرده تا همراه عده ای از پارکورکاران ژاپنی بر فراز آسمان خراش های توکیو، آدرنالین را به اوج برسانند؛ اما ناگهان حادثه ای عجیب و جالب برای جیسون رخ می دهد. او از بالای یکی از ساختمان ها به پایین پرتاب می شود و سفر در تاریخ را تجربه می کند! متاسفانه مردمان گذشته از او استقبال چندانی نمی کنند و همین سبب می شود جیسون فرار را بر قرار ترجیح دهد و با گوشه کوچکی از حرکات پارکورش آن ها را حیرت زده کند...

بار دیگر با کارناوال همراه شوید و طعم خوش هیجان را مزه کنید.

تماشای ویدیوی پارکور در فرودگاه

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
shahin shahsavan

امروز روز اولی هست که وارد خانواده کارناوالی ها شدم خیلی خیلی سایت جذابی
هست امیدوارم همیشه با قدرت پیش بره با کمک و یاری دوستان
و تشکر ویژه دارم از تیمی که مدیریت میکنند این سایت رو
خدا قوت

04 خرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست