کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر جاده ای از مازندران به تهران

نظرتان در مورد یک سفر جاده ای از مازندران به تهران چیست؟ می خواهیم گشتی در استان مازندران بزنیم و گوشه ای از زیبایی های شمال ایران را ببینیم. برای رسیدن به تهران به جاده چالوس می زنیم و از پیچ و خم هایش گذر می کنیم. از جاذبه های مسیر هم غافل نمی شویم و جلوه های زیبایی را در جاده به تماشا می نشینیم. اگر مشتاق این سفر جاده ای هستید، آماده گشتی کوتاه شوید و با دیدن این ویدیو، حال و هوای تان را عوض کنید.

خودمان را در پیچ و خم های جاده چالوس می یابیم؛ زمان به سرعت می گذرد و زیبایی های از پیش چشم مان عبور می کنند. این جاده نوستالژیک چشم اندازهای زیبایی دارد که به این راحتی ها نمی شود از آنها گذشت. به نمک آبرود سر می زنیم و سوار بر تله کابین به ارتفاعات می رویم تا بیشتر و بیشتر از سفرمان لذت ببریم. کمی در جنگل مه آلود گشت می زنیم و محو تماشای زیبایی ها می شویم. دریاچه آویدر را هم می بینیم و لحظات آرامش بخشی را در کنارش تجربه می کنیم. از دیدن جنگل های شمال نیز غافل نمی مانیم؛ سپس به ساحل می رویم و به تماشای امواج می نشینیم. کمی از جاده چالوس دور می شویم و به سوی روستای کندلوس به راه می افتیم. در مسیر آبشار زیبایی را می بینیم و پس از مدتی، گشت کوتاهی در روستای زیبای کندلوس می زنیم تا دیدنی هایش را از نظر بگذرانیم. از زیبایی های جاده 59 یا همان چالوس، لذت می بریم. کوه ها را می بینیم که در مه غرق شده اند و به جاده چهره ای دیگر داده اند. به سرعت از کنار رودخانه ها گذر می کنیم و گذر آب را به تماشا می نشینیم. مسیر به انتهای خود می رسد و در نهایت خود را در ارتفاعات تهران می یابیم؛ جایی که می توان نمای خوبی را از پایتخت دید.

با کارناوال در این سفر همراه باشید و از دیدن این ویدیو لذت ببرید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مبينا شميرانى

شمال ایران گوشه ای از بهشت هست . هیچ چیزی از دیگر کشورها از نظر طبیعت و سر سبزی کم ندارد .حیف که قدر نمی دانیم و مسولین مربوطه کم توجه هستن. موفق و پیروز باشید

09 فروردین 1399

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست