کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

جزیره سانتا کروز | طبیعت زیبای اکوادور |

از میان تمامی زیبایی های کره زمین امروز به سمت بزرگترین جزیره از کانال کالیفرنیا رهسپار می شویم. جزیره سانتا کروز از مجموعه هشت جزایر گالاپاگوس که در نزدیکی کشور اکوادور قرار گرفته، مقصد امروزمان است. از زیبایی های این جزیره تا آشنایی با تک تک موجودات بومی‌اش را در دقایق پیش رو با یکدیگر کشف می کنیم. به هیچ عنوان سفر به این جزیره زیبا را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید. پهنه ای که چشم اندازی وسیع از اقیانوس و تکه ای از خشکی را به ما نشان می دهد، از دریایی بزرگ و پر عمق سخن می گوییم که گونه های جانوری خاص و زیبایی را در خود جای داده. به سراغ دره ای در این جزیره می رویم که با گیاهان سبز پوشیده شده است. درختان بزرگ و کوچکی که با صخره های رسوبی مزین شده اند. درست در همین نزدیکی است که با لاکپشت های درشت هیکل این ناحیه برخورد می کنیم، لاکپشت هایی که با لاک های کروی شکل و سنگین در آبگیری کوچک در حال خوشگذرانی هستند. به سراغ غاری که در این کوه ها قرار گرفته می رویم، تمام طول این غار با نورهایی روشن شده تا زیبایی هایش را به نمایش بگذارد. سپس در دریای آبی و زیبای این جزیره کشتی سواری می کنیم و کمی بعد با مرغ های ماهی خوار و ایگواناهای (گونه ای از مارمولک ها) بومی و متنوع این منطقه که زندگیشان در خطر است ملاقات می کنیم. کمی کنار ساحل استراحت می کنیم و از منظره ی زیبای ساحلی با شن های سفید و آسمانی ابری لذت می بریم. زیبایی جنگل زیبای این منطقه و درخت های بلند کاکتوس و حیوانات گوناگون اش، زیبایی بی نظیر و منحصر بفردی است که مانندش را در دیگر جاهای این کره ی خاکی نخواهید یافت. پس به هیچ هیچ عنوان تماشای ویدیو جالب و زیبای امروزمان را از دست ندهید. با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست