کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

جنگ ستارگان | تجربه جنگی خیالی بر روی زمین

با شور و هیجان فراوان به سویتان آمده ایم تا با لحظاتی از نمایش فرازمینی ها شما را مجذوب صفحه ی نمایشگرتان کنیم. جنگ ستارگان فیلم سینمایی که شاید آن را تماشا کرده باشید و اگر جزء طرفدارانش هستید باید بگوییم که امروز برایتان دست پر آمده ایم. نمایش کوتاهی از گروهی تهیه کرده ایم، گروهی که قصد دارند تا این فیلم را بر روی زمین شبیه سازی کنند. این افراد صحنه هایی متفاوت و جالب خلق کرده اند، پس به هیج عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید و با ما همراه باشید. آدمی شاید نتواند تمامی زیبایی های روی زمین را تجربه کند ولی شاید بارها و بارها چیز هایی را که دوست دارد در ذهنش تجسم کند. تصور، عنصری جادویی است برای لمس زیبایی ها که هیچ خرجی ندارد. اگر به لحظات ثبت شده در ویدیو علاقه‌مندی پس تو نیز خود را جای شخصیتی که می خواهی تجسم کن. تصور کن که با جت شخصی و کوچکت برای انجام ماموریت در مکان مورد نظر حاضر شده ای. دشمنان در همه ی گوشه و کنار ها کمین کرده اند و منتظر لحظه ای غفلت تو هستند و سرانجام جنگ آغاز می شود. سعی می کنی که با یارانت هماهنگ شوی و از پس این معرکه بر آیی، تعقیب و گریز و حتی مبارزه ی ناعادلانه، به هر قیمتی که شده باید موفق و پیروز باز گردی. زمان که بگذرد درگیری بالا می گیرد، شوالیه هایی کوچکی به کمکت می آیند و در نهایت کار به تیراندازی می رسد. تیر هایی مرگبار به سمتت شلیک می شود اما با حرکات سریع و به موقع برخی را رد می کنی ولی سر انجام تیری با تو برخورد می کند و جت تو از کار می افتد. حال نوبت نبرد تن به تن می رسد. شمشیر نورانی ات را آماده می کنی و با یک ضربه ی کاری حریفت را مغلوب می کنی و داستان خاتمه می یابد. تو پیروز معرکه شدی و با شادمانی باز میگردی. با کارناوال در تماشای این ویدیو جذاب همراه شوید.  

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست