کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت خیره‌ کننده آلاسکا در تابستان

آلاسکا را سرزمین شگفتی‌ها می‌دانند؛ سرزمینی پهناور که در دل خود جذابیت‌های بی‌شماری را پنهان کرده است. اگرچه اکثریت این سرزمین را با برف‌وبوران و سرمای آن می‌شناسند اما طبیعت خیره کننده آلاسکا در تابستان نیز مثال زدنی است، در این مطلب ویدیو طبیعت آلاسکا در تابستان و تصاویری از حیات وحش آلاسکا در این فصل را به تماشا خواهید نشست.

 آلاسکا بزرگ‌ترین ایالت امریکا است که به دلیل منابع غنی و نفت در زمره کشورهای ثروتمند قرار دارد. در این ایالت پهناور نزدیک به 15000 سال زندگی رواج داشته است و بیش از 24 درصد مردم آلاسکا را بومی‌های خود آلاسکا تشکیل می‌دهند. در زبان آلوت (زبانی مختص بومیان جزیره آلوت) آلاسکا به معنای زمین بزرگ است. این سرزمین در گذشته بخشی از امپراتوری روسیه بوده و به حدی به این کشور نزدیک است که می‌توانید با شنا کردن خود را به آنجا برسانید. تنگه برینگ (Bering Strait) که روسیه و آلاسکا را از هم جدا می‌کند، تنگه‌ای بسیار باریک است  که در آن دو جزیره متعلق به روسیه و آلاسکا وجود دارد.


:Video Details

Produced By: https://www.mysterybox.us

"Music: ANBR "Life

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست