کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس قرقیزستان

امروز تایم لپس قرقیزستان را به تماشا می‌نشینیم؛ قرقیزستان، یا به‌طور رسمی جمهوری قرقیزستان کشوری است که در آسیای مرکزی قرار دارد. این کلیپ کوتاه از قرقیزستان، ویدیو تایم لپس قرقیزستان با مناظر کوهستانی خیره‌کننده است، کشوری که در دل آن میراث فرهنگی غنی، و سنت‌های عشایری نیز به چشم می‌خورد. قرقیزستان به پایتختی بیشکک، از شمال با قزاقستان، از غرب با ازبکستان، از جنوب با تاجیکستان و از شرق با چین هم‌مرز است.

رشته‌کوه‌های تیان‌شان حدود ۸۰ درصد کشور را پوشش می‌دهند و بلندترین قله آن هم، جنگیش چوکوسو (پیک پوبدی) با ارتفاع ۷۴۳۹ متر است. دریاچه مشهور ایسیک‌کول که یکی از بزرگ‌ترین و عمیق‌ترین دریاچه‌های آلپین در جهان به شمار می‌رود نیز، در این کشور قرار دارد.

قرقیزستان تحت‌تأثیر امپراتوری‌های مختلفی مانند امپراتوری پارس، امپراتوری مغول و اتحاد جماهیر شوروی بوده است. اقوام این کشور را عمدتاً قرقیزها و جمعیت‌های قابل توجه ازبک، روس و سایر اقلیت‌ها تشکیل می‌دهند. زبان رسمی این کشور قرقیزی است اما زبان روسی هم در آن کاربرد فراوانی دارد؛ مردمان مسلمان این خطه بیشتر سنی‌ و درصد کمی از مسیحیان ارتدکس روس نیز در این کشور ساکن‌اند.

قرقیزستان کشوری است که ترکیبی منحصر به فرد از زیبایی طبیعی، تاریخ غنی و تنوع فرهنگی را ارائه می‌دهد و آن را به مقصدی جالب برای مسافران و محققان تبدیل کرده است.


:Video Details

Produced By: Mattia Bicchi

Music: https://www.musicbed.com/invite/ERraL

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست