کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تایم لپس تماشایی از ورشو | گشتی در پایتخت لهستان

با کارناوال همراه شوید و این تایم لپس تماشایی از ورشو را از دست ندهید؛ شهری که به عنوان پایتخت لهستان شناخته می شود و در مناطق مرکزی این سرزمین قرار دارد. ویدیوی ورشو می تواند اطلاعات خوبی از این سرزمین به ما بدهد و ما را با آثار دیدنی لهستان بیشتر آشنا کند. پس کوله بار برمی‌داریم و از دریچه این ویدیوی کارناوال، به ورشو قدم می گذاریم. 

تا به حال چند ویدیو از شهر ورشو را با شما به اشتراک گذاشته ایم؛ اما هیچ گاه این سرزمین را از بالا تماشا نکرده ایم. این بار نگاه متفاوتی به پایتخت تماشایی لهستان خواهیم داشت. می خواهیم بر آسمان خراش های این شهر بایستیم و کمی با حال و هوا و معماری آن آشنا شویم. باید بدانید که این ویدیو توسط شخصی لهستانی به نام ماچی مارگاس (Maciej Margas) تهیه شده است تا این گونه سرزمینش از زاویه ای متفاوت به مردم دنیا معرفی کند.

او برای ثبت تایم لپس پیش رو، به چندی از مهمترین آسمان خراش های شهر ورشو رفته و سعی کرده زیبایی های ورشو را از روی این سازه ها به ثبت برساند. یکی از ساختمان هایی که برای ثبت این ویدیو، به عنوان لوکیشن فیلمبرداری استفاده شده، کاسماپولیتن تواردا 2/4 (Cosmopolitan Twarda 2/4) است که ارتفاعش به 160 متر می رسد و 44 طبقه دارد. همچنین بخش هایی از ویدیو از روی هتل پنج ستاره ورشو مریوت (Warsaw Marriott Hotel) ضبط شده اند. همچنین قسمت هایی از ویدیو در ساختمان ملنیوم پلازا (Millennium Plaza) به ثبت شده است؛ این سازه 116 متر ارتفاع و 28 طبقه دارد و آن را بین سال های 1996 تا 1999 ساخته اند. از دیگر ساختمان هایی که جزو لوکیشن های فیلمبرداری این تایم لپس بوده اند می توان به روندو 1 (Rondo 1)، برج کلیسای سینت آگوستین (St. Augustine's Church) و ... اشاره کرد. 

لازم است ذکر کنیم که برای ثبت این ویدیو زحمات زیادی کشیده شده و فیلمبرداری آن از نوامبر سال 2012 تا ژانویه 2014 زمان برده است تا بتوانیم به سادگی زیبایی های لهستان و پایتخت دیدنی اش را تحسین کنیم.

با کارناوال به ورشو بیایید و از تماشای زیبایی های ورشو لذت ببرید.

 


:Video Details

Produced By: POLAND ON AIR

Web: http://maciejmargas.com

Photo Of Cover: Jacek Kadaj

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست