ویدیو HD

سفر به جزایر قناری | گشتی در گران کاناریا

در این ویدیو، تجربه سفر به جزایر قناریِ یک گردشگر به نام گائتان پیولوت (Gaëtan Piolot) را با شما به اشتراک گذاشته ایم. این مسافر، به جزیره گران کاناریا سفر کرده است که پس از مایورکا (Mallorca) و تنریف (Tenerife) عنوان سومین جزیره پرجمعیت در میان جزایر قناری را دارد و مقصد گشت و گذار و خوشگذرانی بسیاری از مسافران به شمار می رود. 

جزایر قناری مجموعه هفت جزیره هستند که نزدیک به ساحل مراکش قرار گرفته اند و یکی از ۱۷ منطقه خودمختار اسپانیا به حساب می آیند. جزیره گران کاناریا هم یکی از جزایر قناری است که در اقیانوس اطلس جا خوش کرده است. این جزیره از شمال غربی آفریقا ۱۵۰ کیلومتر فاصله دارد و از قاره اروپا تا این جزیره نزدیک به ۱۳۵۰ کیلومتر راه است. این جزیره بر اساس سرشماری سال 2018، 846,717 جمعیت دارد و با این رقم، چهل درصد از جمعیت مجمع الجزایر قناری را در خود جای داده است. 

گران کاناریا درست میان دو جزیره تنریف و فوئرته‌ونتورا (Fuerteventura) واقع شده و به شکل دایره ای به قطر 50 کیلومتر است. به این جزیره، لقب قاره مینیاتوری (Miniature Continent) را داده اند چرا که آب و هوایی متنوع دارد و در هر گوشه از آن طبیعتی متنوع و متفاوت دیده می شود؛ سواحل طولانی، تپه های شن و ماسه سفید، دره های سرسبز و روستاهای تماشایی و ...، همه از زیبایی های این جزیره هستند. این طبیعت منحصر به فرد یونسکو را نیز مجاب کرده است تا یک سوم از جزیره را تحت عنوان ذخیره گاه بیوسفر (Biosphere Reserve) مورد حمایت خود قرار دهد. 

خوبست بدانید گران کاناریا مورد توجه گردشگران بسیاری قرار دارد. به عنوان مثال، در سال 2014، 3.6 میلیون نفر از جزیره بازدید داشتند. بیشتر مسافرانی که راهی گران کاناریا می شوند به نواحی جنوبی آن می روند، چرا که مناطق شمالی جزیره خنک تر است و مناطق جنوبی، آفتابی و گرم هستند و برای تفریحات ساحلی، مقصد مناسبی به شمار می روند. 

 


:Video Details

Produced By: Gaëtan Piolot

Instagram: @gaetanpiolot

Music: Caleb Etheridge – Field of Dreams

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET