کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی تایم لپس از جزایر آزور در پرتغال

کلیپ های طبیعت همیشه از محبوبیت خاصی برخوردار هستند و به همین خاطر، این بار می خواهیم یکی از زیباترین آن ها که ویدیوی تایم لپس از جزایر آزور در پرتغال است را با شما به اشتراک بگذاریم و اینگونه شما را به دنیایی سرسبز و تماشایی دعوت کنیم. دیدنی های پرتغال بسیار زیاد هستند و طبیعت پرتغال، هر ساله گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشاند. یکی از شاخص ترین نواحی این سرزمین هم که با درختان، کوه ها و دریاچه های کوهستانی زیبا پوشیده شده است، جزایر آزور هستند. 

جزایر آزور یکی از دو ناحیه خودمختاری به شمار می رود که به کشور پرتغال تعلق دارند و در فاصله 1507 کیلومتری از مرزهای اصلی غرب این کشور قرار گرفته اند. آزور مجمع الجزایری ست که 9 جزیره آتشفشانی را در بر می گیرد و درون اقیانوس اطلس شمالی جای خوش کرده است. علاوه بر این 9 جزیره آتشفشانی، آزور تعدادی جزایر کوچک و تپه های دریایی را نیز شامل می شود. از دیگر ویژگی های شاخص جزایر آزور، می توان به وجود کوه پیکو در این سرزمین اشاره کرد. پیکو با ارتفاع 2351 متر، عنوان بلندترین نقطه در کشور پرتغال را دارد.

مساحت آزور را در حدود ۲۳۰۰ کیلومتر مربع و جمعیتش را ۳۰۰ هزار نفر تخمین زده اند. کشاورزی یکی از اصلی ترین روش های کسب درآمد در این جزایر است و موز، مرکبات، میوه، انگور، غلات و تنباکو به خوبی در این خطه به عمل می آیند. تولید لبنیات و پرورش دام و ماهیگیری نیز از دیگر مشاغل آزوری ها شمرده می شوند؛ به جز این موارد، صنعت توریسم هم از منابع مهم کسب درآمد آزور به شمار می رود. طبیعت چشم نواز این منطقه را می توان اصلی ترین دلیل سفر به آزور دانست؛ همینطور، آب و هوای ملایم این مجمع الجزایر نیز در محبوبیتش نقش بزرگی دارد.

حال که تا حدودی با فضای سرزمین آزور آشنا شده اید با کارناوال همراه شوید و به تماشای طبیعت ناب جزایر آزور بنشینید.


:Video Details

Produced By: Lukas Unterholzner

Soundtrack: TonyAnderson - A Voice in Svay Pak

Produced By: Marco Götze

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست