ویدیو HD

سفر به ایسلند | قدم به طبیعتی پر از زیبایی و شگفتی

تاکنون چند بار به کشور ایسلند سفر کردیم و زیبایی های منحصربفردش را نظاره کردیم از شفق های قطبی سبز رنگ تا قلعه های یخی و دریاهایی پر از موجودات شگفت انگیز. اما امروز به معروف ترین کوه ها و صخره های این دیار سفر می کنیم. مقصدمان شبه جزیره ای در غرب ایسلند به نام اسنافِلزنِس (Snæfellsnes) است. بیشتر تصاویر مشهوری که از کوه های ایسلند مشاهده می کنید متعلق به این شبیه جزیره می باشد. سفر بی نظیر امروزمان را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

در نزدیکی فصل بهار که سبزه ها به تازگی از دل خاک سر بیرون زده اند و با هوایی ابری رو به رو هستیم. از کوهستانی پر رمز و راز بالا می رویم. کمی که به جلو پیش برویم با معروف ترین کوه ایسلند ملاقات می کنیم. کوهی که شکلی عجیب و جالب دارد و در این فصل با رنگ سبز مزین شده و برف های زمستانی با آب شدنشان آبشارها و رودخانه هایی پر آب را در کنارش ایجاد کرده اند.

اسب های ایسلندی اما از چمن های تازه سبز شده برای چرا استفاده می کنند و با وجود خود به این طبیعت رنگ و بویی خاص بخشیده اند. از باقی کوه های زیبای این شبه جزیره بالا می رویم. شکل های عجیب و زیبای این کوه ها بدلیل لایه های رسوبی که در گذشته روی همدیگر انباشته شده اند بدین گونه زیبا و چشنواز هستند. در بالای این صخره ها مرغ های دریایی در حال پروازند و زیبایی های اینجا را بیشتر نمودند.

کمی با دقت تر که به این صخره ها و شکل هایشان بنگرید شاید بتوانید متوجه شباهت این مکان با سرایی مجلل شوید که از طاق های نمادین و سالن های پذیرایی زیبایی شکل گرفته با این تفاوت که تمامی این زیبایی ها به صورت طبیعی و با هنر دست خداوند شکل گرفته است.

با کارناوال از تماشای این ویدیو لذت ببرید.

5 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علیرضا

بسیار زیباست

05 فروردین 1398

ali25

واقعا ممنون

15 بهمن 1397

ل

زیبا ☺ممنون به خاطر ارائه ی چنین ویدئوههایی

01 بهمن 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.